×

Ania Lewandowska przeszła drobny zabieg? Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu

Większość z nas już wie, że Lewandowscy spodziewają się kolejnego potomka. Brzuszek Ani z miesiąca na miesiąc staje się coraz większy. Internauci zauważyli, że nie tylko ta część ciała Lewandowskiej się powiększyła…

Lewandowska powiększyła usta?

Jak wszyscy wiemy, hejt w Internecie jest wszechobecny. Uderza on we wszystkich, szczególnie osoby aktywne w mediach społecznościowych. Kiedy więc Ania Lewandowska udostępniła zdjęcie na Instagramie z podpisem „NOWE PROJEKTY, WYZWANIA, zmiany”, w komentarzach zawrzało. Pojawiło się wiele negatywnych opinii:

Ktoś tu chyba usta wypełniał…

Zrobiona twarz. Zakompleksione celebrytki wszystkie poprawione

Lewandowska powiększa usta
Instagram

Czy Ania naprawdę będąc w ciąży zdecydowałaby się na taki zabieg? Żona utalentowanego piłkarza szybko zdementowała pogłoski:

Haha, po pierwsze make up, po drugie jestem W ciąży. Nigdy nie wypełniałam ust. Ktoś tu bezpodstawnie ocenia

Inne komentujące broniły Ani:

Makijaż miał na celu powiększyć usta i brawo, bo wyglądają jak lekko „zrobione” bez użycia igły

Na to również zareagowała sportsmenka, pisząc „fajnie, że się zrozumiałyśmy”.

Spełniajmy swoje marzenia

Zamiast skupiać się na ustach, biustach i pupach celebrytów zróbmy coś dla siebie. Lewandowska zachęca do samorealizacji:

Tkwimy w utartym, często nieidealnym schemacie, bojąc się podjąć pierwszego kroku. A przecież takie zmiany, jak choćby nowa praca, podjęcie studiów, czy zmiana miejsca zamieszkania niesie za sobą mnóstwo możliwości. Pamiętajmy o tym, że to MY jesteśmy narratorami naszego życia, mimo, że trafiają nam się różne scenariusze. Nauczmy się korzystać z nadarzających okazji, ponieważ często są one otwarciem innego, lepszego rozdziału. Następny krok to spełnianie marzeń, od tego są

Gorąco zachęcamy do wsłuchania się w słowa Ani. Może to właśnie dziś podejmiesz pierwszy krok, który doprowadzi Cię np. do własnego biznesu?

Źródła: www.plotek.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij