×

Ania Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek! Pierwszy raz widać te krągłości

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek! Od oznajmienia światu, że jedna z najbardziej znanych par, spodziewa się drugiego potomka minął dopiero tydzień. Jednak już od pierwszego dnia dziennikarze śledzą skrupulatnie przebieg ciąży Ani.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży

To już pewne. Informację tę potwierdził szczęśliwy tata. Robert Lewandowski znów oznajmił szczęśliwą nowinę na boisku. Oczywiście jeśli chcecie zobaczyć ten przekaz osobiście, to obejrzyjcie spotkanie FC Bayern Monachium z Olympiakos Pireus. 

Nikt nie wiedział o ciąży

Z Instagrama Ani dowiadujemy się, że jest to już 2 trymestr ciąży. Para trzymała więc nowinę w wielkiej tajemnicy. Ciekawe jest to, że wcześniej nie pojawiły się żadne spekulacje. Anna Lewandowska jako bardzo aktywna instagramerką – wrzucała wiele swoim zdjęć. Oczywiście nikt nie dopatrzył się brzuszka aż do tej pory.

Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek

Obecnie się to zmieniło. Wszyscy przyglądają się fizycznym zmianom Lewandowskiej, która dumnie prezentuje brzuszek. Tym samym zachęca inne kobiety do aktywności w czasie ciąży.

Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione – tymi słowami Ania zachęca ciężarne do ćwiczeń

Z posta Ani dowiemy się również czego nie robić w 2 trymestrze ciąży. To, czego trzeba unikać, to przede wszystkim: głębokie skłony z głową w dół, głębokie przysiady, jazda na rolkach, łyżwach, nartach, na rowerze (po nierównym terenie), nurkowanie, wspinaczka, a także sporty, które mogą doprowadzić do niedotlenienia.

Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek i zaczęła promować najnowszą książkę

Ania jest aktywna nie tylko fizycznie. Wczoraj miała miejsce premiera jej najnowszej książki „Baby by Ann”.  Książkę wraz z mamą promowała Klara, jej córeczka. Widać na jej twarzy uśmiech, który pokazuje, że chętnie sprawdzi się w roli starszej siostry. Sama Ania mówi o występie Klary na premierze:

Moja mała iskierka, moje małe wsparcie, moja motywacja razem ze mną

Oczywiście przyszłej mamie życzymy samych radości w tym błogosławionym stanie.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować