×

Lewandowska o nieprzespanych nocach. Nie tak łatwo być mamą dwójki dzieci

Trzy tygodnie temu na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich, dołączając do niemal równo trzy lata od niej starszej siostry, Klary. Ania nie ukrywa, że opieka nad dwojgiem małych dzieci daje się jej we znaki. Jak dała do zrozumienia na Instagramie, najbardziej dokucza jej brak snu.

Nie wszystko da się pogodzić?

Kiedy w maju 2017 roku Anna Lewandowska urodziła Klarę, początkowo dała się omamić mitowi perfekcyjnego macierzyństwa. Większość doświadczonych mam świetnie orientuje się, że to w większości przypadków ściema. Mimo to Lewandowska, która sama ma za sobą ciężkie dzieciństwo, robiła, co mogła, by najwcześniejsze lata życia Klary przypominały bajkę.

Przez pierwszy rok macierzyństwa Ania usilnie starała się przekonać wszystkich, a najbardziej siebie, że z powodzeniem da się pogodzić opiekę nad dzieckiem z dbaniem o siebie, ćwiczeniami, relaksem, randkami z mężem i egzotycznymi podróżami.

Być może w końcu zrozumiała, że sama siebie wpędza w kompleksy, bo z czasem na jej Instagramie zaczęły pojawiać się szczere wyznania o tym, jak zdarza jej się płakać ze zmęczenia nad dziecięcą wanienką albo zasypiać na podłodze.

Lewandowska o nieprzespanych nocach

Kiedy niemal równo trzy lata po narodzinach Klary na świecie pojawiła się Laura, Lewandowska nawet nie zaczęła udawać wyspanej i zrelaksowanej. Zamiast tego od razu przyznała szczerze, że opieka nad dwojgiem małych dzieci to nie bułka z masłem, tylko ciężka fizyczna praca. Jak dała do zrozumienia na Instagramie, wszystko dałoby się jakoś znieść, gdyby nie chroniczny brak snu. Ostatnio wyznała, nie ukrywając zmęczenia:

Po dzisiejszej nocy 1:0 dla moich dzieci. Kawy poproszę… Najlepiej wiadro.

Pod wpisem pojawiły się pełne zrozumienia komentarze innych mam. Aktorka Agnieszka Sienkiewicz przyznała, że zna to z własnego życia:

O tak! U mnie tez dzisiaj były potwory nocą straszące, wiec w łóżku rodziców zrobiło się ciasno trochę.

Magda Steczkowska, siostra Justyny dodała ponuro, że to może potrwać nawet latami:

Oj Kochana. Moja najstarsza, już 18 letnia córka, nie przespała ani jednej nocy przez 3 lata!!! Ze zmęczenia zdarzyło mi się np. wejść w ścianę. Całym sercem jestem z Tobą.

Źródła: www.pudelek.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij