×

„Aniu kiedy syn?”. Lewandowska udzieliła dwuznacznej odpowiedzi na pytanie o kolejne dziecko

Czy Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka? Takie informacje można znaleźć na niektórych portalach. Jako pierwszy, tę rewelację zaserwował nam „Pomponik”. Powołując się na swojego informatora, portal twierdzi, że Ania jest w ciąży i już niedługo ogłosi to w „Dzień Dobry TVN”.

Są pewne wskazówki

Fani inluecerki już od jakiegoś czasu spekulują, że spodziewa się drugiego dziecka. Dowodów dopatrują się w jej najnowszych zdjęciach. Śledząc social media trenerki trudno nie zauważyć, że Lewandowska od jakiegoś czasu wrzuca zdjęcia w bluzach albo w inny sposób zasłania brzuch.

Dwuznaczna odpowiedź

Tę plotkę podsyciła teraz sama zainteresowana. Ostatnio pisaliśmy o tym jak Robert Lewandowski spędzając czas z żoną i córką źle wycelował i trafił piłką w głowę Ani. Ten moment Lewandowska uwieczniła na filmie, który później trafił na jej Instagram. Właśnie pod tym postem pojawił się znamienny komentarz:

Kiedy syn? Kadra potrzebuje piłkarzy na przyszłość

Pytanie nie pozostało bez odzewu Lewandowskiej. Skomentowała je trzema zdziwionymi emotikonami. Jednoznacznej odpowiedzi nie udzieliła, ale chyba każdy domyśla się co mogła mieć na myśli.

zamknij