Lewandowscy wyjechali razem z córką. Wspólne zdjęcie z wakacji zalała fala krytyki

Mundial dla polskiej kadry nie był zbyt łaskawy. Niedługo zagrzaliśmy tam miejsce, co niestety odbiło się na piłkarzach. Nie wszyscy byli wobec nich wyrozumiali. Robert Lewandowski jako kapitan nie do końca się sprawdził, o czym zresztą sam napisał na swoim koncie na Instagramie.

Porażka i wyjazd na wakacje? Nie wszystkim to się spodobało

Emocje, które towarzyszyły rozgrywkom było najwidoczniej tak duże, że piłkarz zdecydował się na urlop razem z ukochaną żoną i córką. Piłkarz nie wrzucał zdjęć z tego wypadów, zupełnie tak, jakby wstydził się, że odpoczywa po przegranej. Do takich dedukcji doszli komentujący w sieci.

„Last minute czy przewidziałeś, że już będziesz wolny?”

Większość ludzi od razu skupiła się na tym, że Lewandowski nie ma wstydu i nie powinien dodawać takich zdjęć, bo to tylko świadczy o tym, że lekceważąco podszedł do turnieju. Czy aby na pewno o to chodzi?

Ostra krytyka, a przecież każdemu należy się odpoczynek

Nie ma wątpliwości, że ludzi zirytowało to, że sportowa para pojechała odpocząć do egzotycznych miejsc. Możliwe, że z tego też powodu Ania Lewandowska nie dodawała zbyt dużo zdjęć, aby nie denerwować ludzi. Komentarze są naprawdę mocne:

Nie wspieram ich od dawna, za wstyd, jaki nam serwują

No proszę odpadli w przedbiegach, po 3 meczach! To jest bagatela + -> 270 minut 4,5 h gry w tym 45 minut przerwy! I już zmęczeni na urlopie

Cienias już na wakacjach? I o to chodziło. Wakacje zaklepane już w maju więc grali jak grali. Spacerki w tą i z powrotem przez 90 minut a bania dymi od myślenia gdzie tu by polecieć na lans w tym roku

Czy Robert nie miał prawa do wakacji?

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com, instagram.com