×

Lewandowscy świętują Halloween. Ania i Robert pokazali swoje przebrania

Oficjalnie Halloween jest dopiero dzisiaj, ale wiele osób zdążyło zaliczyć już kostiumowe imprezy. Należą do nich także Lewandowscy, którzy właśnie pokazali swoje przebrania na Halloween. Co prawda postawili na popularny motyw, ale nie da się ukryć, że prezentowali się świetnie. Fani Ani i Roberta nie mogli się nachwalić ich kostiumów.

Ania i Robert Lewandowscy zabawili się na Halloween

Halloween jest hucznie obchodzone w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, ale święto grozy zdobywa coraz większą popularność w innych krajach. Niektórzy uważają, że nie powinno być obchodzone w Polsce, ale nawet w naszym kraju znajdziemy mnóstwo halloweenowych imprez, na których przerażających strój jest nie tylko mile widziany, ale wręcz obowiązkowy.

Na odrobinę szaleństwa pozwolili sobie także Anna i Robert Lewandowscy. Para przebywa obecnie w Monachium i wykorzystując wolne chwile postanowili spędzić je wspólnie na halloweenowej imprezie. Oczywiście nie przepuścili okazji, żeby jeszcze przed świętem duchów pochwalić się swoimi przebraniami.

Lewandowscy w Halloween postawili na Jokera i Harley Quinn

Oczywiście Ania i Robert założyli pasujące kostiumy. Motyw jest dość przewidywalny, bo zainspirowali się postaciami Jokera i Harley Quinn z serii amerykańskich komiksów. Jesteśmy pewni, że szczególnie motyw pierwszej postaci będzie pojawiał się w tym roku często na halloweenowych imprezach. Wszystko za sprawą najnowszego filmu o Jokerze w reżyserii Todda Phillipsa. Produkcja okazała się wielkim sukcesem i bardzo możliwe, że zgarnie kilka Oscarów.

Ania i Robert pochwalili się przebraniami

Jednak to, że Ania i Robert postawili na popularny motyw, nie zmienia faktu, że ich przebrania prezentują się naprawdę imponująco. Tym bardziej że para dodała coś od siebie i delikatnie zmieniła kostiumy znane z filmów. Lewandowscy pochwalili się swoimi wersjami Harley Quinn i Jokera na swoich profilach na Instagramie. Oboje dodali jako opis do zdjęć cytat, który najbardziej kojarzy się z bohaterami:

Why sooo serious ??

Lewandowscy na Halloween zachwycili fanów

Kostiumy oczywiście bardzo spodobały się fanom piłkarza i trenerki, a komentarzach zaroiło się od komplementów. Pod wrażeniem byli nawet ci, którzy są przeciwnikami święta duchów. Internauci zgodnie stwierdzili, że Ania i Robert „wygrali” Halloween:

Jak już Ci pisałam, rozbiliście bank! Totalnie idealnie! Sztos!

Czad!? Chociaż ja nie toleruje tego święta

Wow, najlepsze przebranie, jakie widziałam. Wygraliście!

No i pozamiatane?!

Podobają wam się stroje Lewandowskich?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować