Matka zgłosiła porwanie 6-miesięcznego synka. Policja znalazła jego małe ciało – paliło się

23 lipca na komisariat w Natchitoches w Luizjanie zadzwoniła zrozpaczona kobieta. Błagała o pomoc ponieważ ktoś uprowadził jej półrocznego synka. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia.

Moment uprowadzenia

Malutki Levi Cole Ellerbe został uprowadzony z przyczepy, w której mieszkał wraz ze swoją matką. Hanna Barker zeznała, że dwaj nieznani sprawcy najpierw ją obezwładnili i prysnęli jej w twarz gazem, następnie zabrali chłopczyka i wyszli.

Ktoś go żywcem podpalił

Policja po telefonie kobiety natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Kilka godzin później funkcjonariusze znaleźli konającego chłopczyka w pobliżu torów. Ktoś podpalił Leviego żywcem. Ogień zobaczyła jedna z okolicznych mieszkanek, która nie miała pojęcia o tym, co się stało. Była pewna, że to dzieci z sąsiedztwa coś podpaliły i zgłosiła sprawę.

Matka zgłosiła porwanie 6-miesięcznego synka. Policja znalazła jego małe ciało – paliło sięUdostępnij

Zmarł kolejnego dnia po odnalezieniu

Chłopczyka na skraju życia i śmierci przewieziono do Natchitoches Regional Medical, a później do University Hospital w Shreveport. Niestety, następnego dnia zmarł.

Policja zatrzymała matkę i jej znajomą

O zabójstwo Leviego Cole Ellerbe oskarżona została Felicia Marie-Nicole Smith. Wiadomo, że kobieta znała tę rodzinę i miała dostęp do dziecka. Zarzuty postawiono także matce niemowlęcia. Oskarżono ja o zabójstwo pierwszego stopnia.

Matka zgłosiła porwanie 6-miesięcznego synka. Policja znalazła jego małe ciało – paliło sięUdostępnijMatka zgłosiła porwanie 6-miesięcznego synka. Policja znalazła jego małe ciało – paliło sięUdostępnij

Policja dla dobra śledztwa nie chce zdradzać żadnych szczegółów

Źródło: eu.thetowntalk.com | Fotografie: Courtesy/Natchitoches Police Department