×

Lekarz zmarły po szczepieniu na Covid-19 chorował na serce. Córka ujawnia prawdę

Lekarz zmarły po szczepieniu był chory na serce. Jak przekonuje córka mężczyzny, jego śmierć nie miała nic wspólnego z przyjęciem preparatu Pfizera. Zgon nastąpił w wyniku zatrzymania krążenia.

Spiskowe teorie antyszczepionkowców

15 lutego zmarł dr n. med. Witold Rogiewicz z warszawskiej kliniki leczenia niepłodności Vipclinic. Śmierć lekarza nastąpiła po 3 tygodniach od przyjęcia drugiej dawki szczepionki przeciwko Covid-19. Zdaniem antyszczepionkowców zachodzi tu wyraźny związek przyczynowo-skutkowy.

Jak nawet sugerował portal Życie Kalisza, zależność między przyjęciem szczepionki, a śmiercią doktora Rogiewicza jest specjalnie utrzymywana w tajemnicy:

Niezależne polskie media (w telewizjach o tym nie usłyszymy) zwróciły uwagę na nagłą śmierć dr n. med. Witolda Rogiewicza z warszawskiej kliniki Vipclinic. W filmie dr Rogiewicz upublicznił także dokument, w którym informuje, że pierwsze szczepienie przeciwko Covid-19 (o nazwie Comirnaty) otrzymał 4 stycznia 2021, a drugie wyznaczono mu na 26 stycznia. Pomimo koincydencji szczepienia i nagłego zgonu lekarza nie poinformowano o oficjalnej przyczynie śmierci.

Śmierć lekarza okazała się wodą na młyn antyszczepionkowców, zwłaszcza że doktor Rogiewicz mocno im podpadł zamieszczając na YouTube filmik ze swojego szczepienia z komentarzem specjalnie dedykowanym ludziom sceptycznym wobec szczepionek. Żartował przed kamerą, że właśnie dostaje autyzmu.

Jakbyście chcieli skontaktować się z Billem Gatesem to można przeze mnie. Mogę też wam użyczyć ze swojego organizmu sieci 5G

– mówił prześmiewczo lekarz.

Lekarz zmarły po szczepieniu był chory na serce

Po śmierci lekarza na oficjalnym profilu kliniki na Facebooku pojawił się pożegnalny wpis:

W nocy odszedł nagle nasz Przyjaciel i Współpracownik – dr Witold Rogiewicz. Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomością.

Jak ujawnia córka doktora Rogiewicza, pod wpisem pojawiło się ponad 2 tysiące złośliwych uwag:

Pod postem o śmierci taty pojawiło się ponad 2 tys. komentarzy o tym, co się stało; że kpił z antyszczepionkowców, a sam umarł po zaszczepieniu się. Nie znam ludzi, którzy kryją się za avatarami. Tata przez wiele lat miał problemy z sercem i zmarł przez nagłe zatrzymanie krążenia. Jego śmierć nie ma nic wspólnego z przyjęciem drugiej dawki szczepionki.

Magdalena Rogiewicz ujawnia, że tata zarówno po przyjęciu pierwszej dawki, jak i drugiej, nie skarżył się na żadne skutki uboczne. Ona sama jako studentka medycyny, też już zyskała możliwość zaszczepienia się, z której skorzystała bez żadnych obaw:

Studiuję medycynę i też się zaszczepiłam. Żadnych skutków ubocznych ani u mnie, ani u taty nie było. Zaszczepienie się nawet pomogło, bo nie musieliśmy przechodzić przez proces covidowy, czyli odpowiadać na pytania, czy był chory, czy nie.

Źródła: www.youtube.com, www.newsweek.pl, www.popularne.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować