×

Ważyła 128 kg, gdy mąż zaczął ją zdradzać. Patrząc na nią teraz żałuje, że to robił

Podobno jeśli chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie, najpierw należy zmienić swoje nawyki żywieniowe, a dopiero później zacząć ćwiczyć. Odpowiednio zbilansowana dieta może zdziałać cuda, a w przypadku Leanne Champ można mówić o „metamorfozie nie do poznania”.

Codzienne posiłki w fast foodzie

Żyjąc w nieszczęśliwym małżeństwie, Leanne Champ podjadała i żywiła się niezdrowymi daniami, aż do momentu gdy zaczęła nosić ubrania w rozmiarze 6XL. Wszystko zmieniło się, gdy pewnego dnia spojrzała na swoje odbicie w lustrze i zrozumiała, że straciła całą pewność siebie. Leanne wiedziała już, że musi wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć odpowiednie kroki, aby zmienić swoje życie.

Gdy miałam 21 lat wyszłam za mąż. Ze względu na rodzinne obowiązki porzuciłam pracę na pełen etat i zaczęłam pracę w niepełnym wymiarze godzin. Był to dla mnie stresujący okres, dlatego wygodne stało się jedzenie w fast foodach. Zajadałam swoje smutki sztucznym jedzeniem.

Leanne wiedziała, że wszystko co je, w zły sposób działa na jej organizm i wygląd. Z czasem zaczęła czuć się gorzej, a ruch i ćwiczenia ograniczała do minimum. Jej niezdrowa dieta polegała na jedzeniu kilku paczek chipsów i ciągłych wycieczkach do McDonalda

W wieku 24 lat weszłam na wagę i nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Waga wskazywała 128 kg – nigdy w życiu tak dużo nie ważyłam. Wiedziałam, że to najlepszy moment w moim życiu, aby coś zmienić. Odpuściłam sobie niezdrowe jedzenie, zostawiłam męża, który mnie zdradzał. Zdecydowałam się, że teraz jest czas, abym pomyślała o sobie.

Leanne zainspirowała się przemianami gwiazd i rozpoczęła własną metamorfozę. Gdy zobaczyła na Instagramie jak wyglądają szczupłe celebrytki, które jeszcze kilka lat temu również miały za dużo zbędnych kilogramów, wiedziała że jeśli inne kobiety dały radę, to ona też może się zmienić.

Zmiana nawyków żywieniowych to nie wszystko

Wkrótce 24-latka zaczęła ćwiczyć i pojawiać się na siłowni oraz basenie. Pływanie stało się jej ulubionym sportem, a po kilku tygodniach zauważyła, że jej ciało się zmienia.

Chciałam szybkiej zmiany, ale przeczytałam wiele historii o tym, że złe diety mogą doprowadzić do efektu jojo. Wiedziałam, że na efekty należy poczekać, dlatego cieszyłam się widząc, że tracę kilogramy w zdrowym tempie. Zdarzało się, że czasami zjadłam coś słodkiego – ta pokusa była silniejsza ode mnie, ale mimo to wiedziałam, że nie wrócę do tego, co było wcześniej.

24-latka przede wszystkim chciała zmienić swój wygląd, ale pragnęła też zmian mentalnych. Leanne chciała poczuć się dobrze i komfortowo, odbudować swoją pewność siebie, która zniknęła kilka lat temu.

Po 18 miesiącach straciła ponad połowę swojej dotychczasowej wagi:

Gdy uświadomiłam sobie, że straciłam 58 kg, czułam się pewniej w swoim ciele i zdecydowałam, że chcę zostać przy takim rozmiarze jaki mam. Nie zamierzam porzucać ćwiczeń, lecz nie chce zrzucić więcej kilogramów. Kiedy osiągnęłam swój cel, moja dieta stała się dla mnie stylem życia. Nie wyobrażam sobie dnia bez owsianki, sałatek i warzyw.

Leanne zmieniła się nie do poznania, a wraz ze zmianą sylwetki, zmieniło się jej nastawienie do życia!

Może Cię zainteresować

zamknij