Kategorie Życie

Dentysta poradził jej wizytę u lekarza. Swoją radą uratował życie nieświadomej choroby 23-latce

Lauren Neilly to 23-letnia mieszkanka Glasgow. Młoda kobieta kilka miesięcy temu rozpoczęła nową pracę w jednym z największych szkockich banków, wtedy też zaczęły się jej problemy.

Fatalne samopoczucie

Lauren od jakiegoś czasu skarżyła się na problemy ze zdrowiem. Czuła się okropnie i ciągle była zmęczona. Tłumaczyła sobie jednak, że wszystko jest spowodowane stresem związanym z nową pracą i jest po prostu przemęczona.

Publiée par Lauren Neilly sur Dimanche 8 mai 2016

Wizyta u dentysty

Z czasem jednak zaczęły jej dokuczać krwawiące dziąsła. Chcąc znaleźć źródło problemów stomatologicznych, udała się do zaprzyjaźnionego dentysty. Badania jednak nie wykazały żadnych kłopotów, więc stomatolog poradził wizytę u lekarza rodzinnego.

Dentysta poradził jej wizytę u lekarza. Swoją radą uratował życie nieświadomej choroby 23-latce

Przypadkowa diagnoza

Swoją radą dentysta uratował życie 23-latce. U lekarza pierwszego kontaktu wyszło na jaw, co jest przyczyną fatalnego samopoczucia i krwawiących dziąseł. Lekarze mieli dla Lauren fatalne wiadomości.

Publiée par Lauren Neilly sur Dimanche 19 avril 2015

Diagnoza jak wyrok

Ostra białaczka szpikowa – wyniki badań nie pozostawiały złudzeń. Konieczna była natychmiastowa chemioterapia i podjęcie leczenia. Lauren była zrozpaczona. Za kilka miesięcy planowała wziąć ślub.

Publiée par Lauren Neilly sur Samedi 4 juin 2016

Walka o życie

Wspierana przez rodzinę i Bena, 23-latka nie miała zamiaru się poddawać. Pierwsza terapia była drogą przez mękę. Nie była w stanie się ruszać, a każdy centymetr ciała był obolały. Również utrata włosów bardzo ją martwiła, przecież miała brać ślub za kilka miesięcy.

Publiée par Lauren Neilly sur Lundi 4 juillet 2016

Wsparcie dodało jej sił

Mimo obaw, wszystko zaczęło się układać. Ben nie miał zamiaru opuszczać ukochanej w potrzebie. Dzięki dobrej pracy, Lauren miała prawo do zasiłku chorobowego. Przed 23-latką jeszcze trzy cykle chemioterapii, a później powolne odzyskiwanie sił. Nie byłaby w stanie przez to przejść, gdyby nie miłość i troska najbliższych.

Publiée par Lauren Neilly sur Dimanche 13 septembre 2015

Przypadkowa rada podczas wizyty u dentysty uratowała Lauren życie. Regularne badania mogły wykryć chorobę znacznie wcześniej i ułatwić leczenie