×

Policjant chciał ją aresztować. Twierdziła, że „nie może, bo jest zbyt ładna”

Czasami tłumaczenia, które mają przestępcom pomóc w uniknięciu więzienia, są bardzo kreatywne. Jesteśmy pewni, że takiego jak to, jeszcze nie słyszeliście. Pewna kobieta stwierdziła, że nie może pójść za kratki, ponieważ jest na to zbyt…ładna. Co na to policjant? No cóż…

Jechała zbyt szybko i była pod wpływem alkoholu

34-letnia Lauren Cutshaw z Karoliny Północnej została zatrzymana w sierpniu 2018 roku w Bluffton. Młoda kobieta znacznie przekroczyła dozwolona prędkość. Jednak to nie wszystko. Kiedy funkcjonariusze ją zatrzymali, okazało się, że jest też pod wpływam alkoholu. W czasie badania alkomatem okazało się, że ma 0,18 promila w wydychanym powietrzu. Było to dwukrotnie więcej niż dopuszczalna norma w tym stanie, która wynosi 0,08 promila.

„Nie mogę iść siedzieć, bo jestem na to zbyt ładna”

Kiedy policjant chciał ją aresztować, próbowała go przekonać, aby tego nie robił. Miała dla niego bardzo mocny argument. Otóż uważała, że jest zbyt ładna na to, aby trafić do aresztu lub do więzienia. Dał się przekonać? Nie bardzo. Ostatecznie jej sprawa została trafiła do sądu.

Sprawa zakończyła się polubownie

Być może dopiero sąd uległ urokowi 34-latki, ponieważ sprawa zakończyła się polubownie. 34-latka podpisała porozumienie. Przyznała się w nim, że jechała pod wpływem alkoholu. W zamian za to wycofano zarzuty, które dotyczyły przekroczenia prędkości, a także posiadania marihuany oraz akcesoriów do jej palenia.

Jej kara nie była surowa

Jaka spotkała ją kara? Młodą kobietę zobowiązano do zapłacenia grzywny, która wynosiła 187 dolarów. Ponadto, 34-latka miała ukończyć również program rehabilitacyjny dla pijanych kierowców. Dodatkowo sąd pozwolił jej zachować prawo jazdy mimo wszystko.

zamknij