×

Bratanica księżnej Diany jest już 27-letnią kobietą. Ma wiele wspólnego ze zmarłą ciocią

Księżna Diana była równie znaną i powszechnie uwielbianą osobą, co reszta rodziny królewskiej. Kiedy wyszła za księcia Karola, stała się ikoną swoich czasów. Udzielała się charytatywnie i robiła wszystko, aby poprawić standard życia potrzebujących. Uczestniczyła nawet w marszu, który miał na celu dać kres odwracaniu się od osób chorych na AIDS i HIV. Była nie tylko księżną, którą pokochał lud, ale również kochającą mamą.

Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej robiła wszystko, aby spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi synami – księciem Williamem i Harrym. Dzisiaj oboje są już kochającymi i w pełni oddanymi mężami.

Bratanica księżnej Diany

Mówiąc o księżnej Dianie, na szczególną uwagę zasługuje Lady Kitty Spencer, która jest kuzynką księcia Williama i córką 9. hrabi Spencer – Charlesa Spencera, a więc młodszego brata księżnej Diany i jego pierwszej żony – Victorii Lockwood. Kitty miała zaledwie 6 lat, kiedy Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku.

A post shared by Kitty Spencer (@kitty.spencer) on

27-letnia kuzynka księcia Harry’ego urodziła się w Wielkiej Brytanii. Po rozwodzie swoich rodziców w 1995 roku, razem z matką, dwiema siostrami i bratem, przeprowadziła się do Republiki Południowej Afryki, gdzie mogła żyć z dala od błysku fleszy.

Jak dziś wygląda? Okazuje się, że jest bardzo podobna do swojej mamy.

Aktualnie Kitty pracuje jako modelka

Po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie William’a i Harry’ego podczas uroczystości upamiętniającej śmierć Diany w 2007 roku, a więc 10 lat licząc od momentu, kiedy doszło do tragedii.

W 2011 roku pojawiła się jako gość na ślubie księcia William’a i Kate Middleton.

Podobnie jak księżna Diana, Kitty współpracowała z kilkoma organizacjami charytatywnymi. Jest ambasadorem organizacji pomagającej młodym, bezdomnym ludziom.

Byłam taka młoda, kiedy zmarła. Mam z nią kilka wspaniałych i pięknych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że wciąż są w mojej głowie.

Lady Kitty jest bez wątpienia osobą, w której pozostała cząstka cioci. Nie bez powodu więc przypomina nam o księżnej Dianie. Niektórzy uważają jednak, że nie ma w sobie tego czegoś, co miała jej kochana przez miliony ciotka.

Może Cię zainteresować

zamknij