×

Twarz siostry Jacksona wygląda niepokojąco. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych złudzeń

La Toya Jackson to siostra Michaela Jacksona, która również próbowała swoich sił w muzyce. Nie udało jej się jednak osiągnąć takiego sukcesu, jak bratu. Celebrytka znana jest nie tylko z dwóch powyższych powodów, ale i ze swojego zamiłowania do poprawiania wyglądu. Ostatnio pojawiają się głosy, że zaczyna przesadzać…

Zdjęcia z ukrycia

Kilka dni temu paparazzi przyłapali La Toyę u kosmetyczki. Celebrytka nie miała na sobie mocnego makijażu, a na zdjęcia, które wyciekły do sieci, nie nałożono żadnego filtru. Mimo to, choć gwiazda ma 63 lata, na jej twarzy nie było widać ani jednej zmarszczki. Internauci nie byli jednak zachwyceni. Wielu z nich stwierdziło, że wygląda już bardzo nienaturalnie, a „niedługo nie będzie już jak naciągać”

Tym razem nie tak perfekcyjna

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że widzimy La Toyę w perfekcyjnym makijażu na ściankach lub na przefiltrowanych instagramowych zdjęciach. Dlatego te najnowsze fotografie wywołały w sieci niemałe poruszenie. Mimo że gwiazda próbowała ukryć się pod kapeluszem i ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi, nie udało jej się to i została przyłapana.

Powinna dać sobie już spokój z zabiegami „odmładzającymi”?

Może Cię zainteresować

zamknij