×

Z ukrycia nagrał kurierów w trakcie pracy. Ich skandaliczne zachowanie oburzyło internautów

Zapewne są wśród Was osoby, które otrzymały od kuriera zniszczoną przesyłkę, a w konsekwencji uszkodzony przedmiot, który zamawialiście. Oczywiście, można, a nawet należy złożyć wtedy reklamację. Pytanie tylko, dlaczego kupiona rzecz przyszła do Was w takim, a nie innym stanie? Choć prawdopodobnie nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, poniższe nagranie pokazuje, co może stać się z towarem, kiedy trafi w ręce nieodpowiedzialnych pracowników.

Bulwersujące, 5-minutowe nagranie pokazujące karygodne zachowanie kurierów InPostu, zostało zarejestrowane w Gorlicach w woj. małopolskim

Materiał, na którym widać, jak pracownicy firmy dosłownie rzucali przesyłkami o ziemię lub celowo podrzucali nimi do góry, został opublikowany w serwisie YouTube w miniony czwartek. Oczywiście nie zawsze udawało im się złapać przesyłki, co mogło doprowadzić do zniszczenia znajdujących się w środku przedmiotów – nie zapominajmy, że przecież kurierzy nie wiedzą, co jest w środku.

Nagranie możesz obejrzeć poniżej ??

https://www.youtube.com/watch?v=dFYRKTrq3sE

Reakcje internautów

Krótkie nagranie spotkało się z wieloma negatywnymi komentarzami ze strony ludzi, którzy nie mogą uwierzyć w to, jak wygląda przeładunek paczek z InPostu między samochodami dostawczymi firmy.

To chyba jakiś żart?!

Zaczynam się obawiać o moją paczkę, którą zamówiłem InPostem

Kurier to stan umysłu…

Co za dziady… – to tylko kilka z najbardziej cenzuralnych komentarzy, jakie można znaleźć pod nagraniem

Do zdarzenia odniósł się Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy firmy InPost

Dla takiego zachowania, jak to widoczne na nagraniu, nie ma w naszej firmie akceptacji… Pracownicy, którzy się go dopuścili, zostali dyscyplinarnie zwolnieni

InPost. Kurierzy rzucali paczkami o ziemię. Wideo wyciekło do sieci

Pozostaje nam więc mieć tylko nadzieję, że to nagranie będzie przestrogą dla innych kurierów, którzy postępują podobnie.

Może Cię zainteresować

zamknij