×

Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski razem: „Od razu złapaliśmy wspólny język”

Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski razem na planie nowego programu TTV, w którym osoby z niepełnosprawnością intelektualną będą poszukiwać miłości. Aktorka jest zachwycona współpracą z byłym partnerem Martyny Wojciechowskiej.

„Project Cupid”

Już 13 lutego stacja TTV rozpocznie emisję polskiej wersji programu randkowego „Project Cupid”. Programów randkowych widzieliśmy już wiele, ale ten będzie absolutnie wyjątkowy – pokaże, jak miłości szukają osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Bohaterami polskiej wersji „Project Cupid” będą Ola, Jakub, Maja, Krystian, Marta, Sylwester i Bartek. W znalezieniu idealnych kandydatów na randkę pomogą im eksperci.

Czy program okaże się sukcesem? To format zapożyczony od Belgów, za którym stoją autorzy m.in. programu „Down the Road”. Ten stał się hitem stacji TTV, chociaż początkowo wzbudzał skrajne emocje.

Odcinki nowego programu będą emitowane w niedziele o godz. 22:05.

Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski

Po sukcesie „Down the Road” chyba nikt nie wyobrażał sobie, że w „Project Cupid” mogłoby zabraknąć Przemka Kossakowskiego. Były partner Martyny Wojciechowskiej, który od lat współpracuje ze stacją TTV, będzie gospodarzem programu. Zaskoczeniem może być natomiast fakt, kto pojawi się u jego boku…

Po zamieszaniu, wywołanym przez wulgarny wpis na temat Straży Granicznej, Barbara Kurdej-Szatan wraca do gry! To ona będzie wspierać uczestników programu w poszukiwaniu miłości.

Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego programu, bo jest niezwykle wartościowy. I nie powinien wzbudzać hejtu. Wiem, że było sporo negatywnych komentarzy przed startem programu „Down the road”, a po jego emisji okazało się, że to piękny program, widzowie pokochali jego bohaterów z zespołem Downa

– skomentowała aktorka w rozmowie z „Super Expressem”.

Była gwiazda „M jak Miłość” jest zachwycona współpracą z Przemkiem Kossakowskim.

Jak nam się układała współpraca? Bardzo dobrze! Od razu złapaliśmy wspólny język

– mówi.

Być może „Project Cupid” pomoże aktorce wrócić do łask i zyska nowe oferty zawodowe. Przypomnijmy: Kurdej-Szatan w połowie 2019 roku przestała poprowadzić programy „The Voice” i „Dance, dance, dance” w TVP. Natomiast pod koniec ubiegłego roku zniknęła z serialu „M jak Miłość”. Co więcej, po 9 latach aktorka przestała też występować w reklamach sieci Play. To dzięki nim stała się rozpoznawalna.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij