×

Ten uroczy chłopiec wzbudza dzisiaj wiele kontrowersji. Nie ma osoby, która by go nie znała

Niekwestionowany król kontrowersji, który dobrze wie, jak poprowadzić rozmowę, aby do niego należało ostatnie zdanie. Od lat prowadzi swój autorski program, do którego zaprasza znane osoby ze świata kultury, polityki i sportu. Z niektórymi się przyjaźni, o czym także dzieli się z widzami. Kuba Wojewódzki, bo o nim mowa, urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. W wielu wywiadach nawiązuje do swojego rodzinnego miasta, opisując go w krzywym zwierciadle.

Radiowiec, dziennikarz i showman bez ukończonych studiów

Nigdy nie ukończył dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, co jednak nie stanęło mu na drodze do osiągnięcia sukcesu. Cięte riposty, wiedza muzyczna i oczytanie doprowadziły go do miejsca, w którym obecnie jest. Pierwsze kroki w telewizji to praca w programie „Rockandroller” w TVP1. Przez lata recenzował muzyczne płyty, chwaląc się przy tym swoją kolekcją w domu. Był wielokrotnie jurorem w popularnym program „Idol” w Polsacie. To wtedy stał się popularnym 'panem z telewizji'. Ludzie zaczęli kojarzyć jego ostre komentarze, z którymi często anonimowo w domu się zgadzali. Jednak nie na tym skończył się jego udział w programach typu talent show, brał udział także w „Mam talent!”, „X-Factor” i „Mali Giganci”.

Kto z Was poznałby w tym uroczym chłopcu Kubę Wojewódzkiego?!

Telewizja, radio, gazeta

Wojewódzki prowadził także programy radiowe – często ze swoimi dobrymi kolegami. W Antyradiu razem z Michałem Figurskimi mieli poranną „Antylistę”, następnie „Poranny WF” w Esce Rock, „Zwolnienie z WF-u” w Esce Rock z Agnieszką Szulim, Maciejem Stuhrem, Czesławem Mozilem i Bartoszem Węglarczykiem, a na koniec audycję „Książę i żebrak” najpierw z Mikołajem Lizutem, a następnie z Piotrem Kędzierskim.

Jego felietony regularnie pojawiały się w wielu gazetach: „Wprost”, „Przekrój”, „Playboy” i „Polityka”. Nie hamuje się przed komentowanie aktualnych wydarzeń, a wszystko w swój specyficzny sposób.

Kontrowersje wokół związków, luksusu i stylu życia

Do tej pory łączono go z wieloma pięknymi i znacznie młodszymi kobietami. Obecnie związany jest z 29-letnią modelką Renatą Kaczoruk. Mimo 25 lat różnicy para wydaje się w sobie cały czas zakochana i wygląda na to, że naczelny stary kawaler polskich salonów, w końcu się ustatkował. Najdłużej w związku był wcześniej z Anną Muchą, z którą do tej pory ma serdecznie relacje.

Nie ukrywa tego, że kocha szybkie auta i chętnie chwali się nimi na Instagramie.

Wzbudza wiele kontrowersji, niektórzy nie mogą znieść jego sposobu bycia, ale bez dwóch zdań jest jednym z barwniejszych ptaków w polskim show-biznesie. A czy właśnie nie o to chodzi? ;)

Polecane

Może Cię zainteresować