×

Kuba Wojewódzki pozuje nago. Internauci są w szoku. „Matko, jak zapomnieć to zdjęcie?!”

Gwiazdy potrafią zaskakiwać i często zdarza się, że dzielą się prywatnymi fotografiami, które nigdzie wcześniej nie były publikowane. Tak teraz zrobił Kuba Wojewódzki, który na swoim profilu na Instagramie umieścił zdjęcie, na którym jest całkowicie nagi, ale spokojnie – niech panie nie szaleją zbyt mocno, ponieważ jest to zdjęcie sprzed dobrych kilku lat. Jednak nie zmienia to faktu, że Kuba Wojewódzki pozuje nago.

Nie ma co ukrywać – dziś na pewno wygląda podobnie. W końcu jego sylwetka nie zmieniła się zbyt mocno na przestrzeni lat ?

Można snuć domysły, dlaczego to zrobił i czego to może być zwiastun. Kolejna współpraca? Nowy projekt? Naszym zdaniem to jednak zwyczajny „Powrót do przeszłości”, w którym nie było Internetu i nie można było na bieżąco dzielić się takimi smaczkami.

Zdjęcie podpisał w charakterystyczny dla siebie sposób: „Dla wszystkich, którzy nie wiedzą skąd się wzięło powiedzenie ~ W czepku urodzony”

Fotkę, jak zwykle zresztą, skomentowało dużo osób, ale tym razem pojawiło się pod wpisem aż 1600 komentarzy! Nie zabrakło reakcji od znanych osób. Anna Lewandowska tylko się zaśmiała, Małgosia Socha napisała: „Kocham”, żona Sławomira: „Najlepiej”, Marta Żmuda-Trzebiatowska zareagowała śmiechem, a komentarz Grażyny Wolszczak pobił wszystko: „Wspaniała rzeźba”. Kuba tej ostatniej odpisał: „Klasyczny antyk”.

Nie zabrakło także komentarzy od obserwatorów króla TVN-u. Jedni docenili jego poczucie humoru, a innym wydało się to niestosowne i żenujące

Słodki Jezu! ? Moje oczy ??

Oj, tego się nie da odzobaczyć?

Odwaga przy Tobie by się zawstydziła ?

Coś strasznego…? aż miło popatrzeć. Dzięki Kuba. To zdjęcie leczy??

Zazdroszczę dystansu do samego siebie. Brawo. Jest Pan rewelacyjny ?

Hahahhahaha kolejny dowód na to, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko biedni!!!!

A Wy co myślicie o tym, że Kuba Wojewódzki pozuje nago? Dystans wart pozazdroszczenia?

Polecane

Może Cię zainteresować