×

Kuba Wojewódzki nago. To jego sposób na walkę z pandemią koronawirusa

Kuba Wojewódzki walczy nago z koronawirusem. Apeluje do wszystkich Polaków, by zostali w domach i dołączyli do akcji #zostajewdomu. Uwagę fanów przyciąga jednak w dość prowokacyjny sposób…

Nikomu nie trzeba go przedstawiać

Kuba Wojewódzki to dziennikarz, publicysta, showman, a w ostatnim czasie również aktor i jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytów. Popularność przyniósł mu udział w programie „Idol”, w którym Wojewódzki w roli jurora zasłynął z ciętego języka i ostrych komentarzy.

Kontrowersyjne talk show „Kuba Wojewódzki” od lat cieszy się dużą oglądalnością. Program emitowany jest już od 2002 roku (wcześniej na antenie Polsatu, obecnie na antenie TVN). Kuba lubi prowokować i nie stroni o kontrowersji. Potwierdził to również tym razem.

Kuba Wojewódzki nago

Nagim zdjęciem, połączonym z apelem skierowanym do swoich followersów, Kuba Wojewódzki przyłączył się do akcji #zostajewdomu.

Jako że nagość zwiększa zasięgi, a Kuba Wojewódzki znany jest z nietuzinkowego poczucia humoru, celebryta podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem, które przedstawia go z dość… intymnej strony.

Z frywolnym zdjęciem kontrastuje opis, który głosi:

Żarty się skończyły. Czas na trzy trudne w Polsce słowa. Odpowiedzialność, mądrość, wspólnota. Zostań w domu.

Jak wynika z hashtagów, zdjęcie zrobiono na plaży nudystów, podczas wakacji w Chałupach w 1985 roku.

Pod postem posypała się lawina komentarzy. Fani Kuby piszą:

Zaprosiłabym do domu, ale nie wolno

Ludzi zawsze ciekawi backstage.

Jak widać, ten „backstage” zainteresował nie tylko fanów Wojewódzkiego. Post w 2 dni zebrał ponad 100 tys. polubień.

#zostajewdomu

Akcja #zostajewdomu ma związek z apelem ministra Łukasza Szumowskiego, który prosi, by Polacy pozostali w swoich domach i unikali tłumów. Dzięki temu wspólnymi siłami możemy zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa w naszym kraju i uniknięcie „włoskiego scenariusza”.

Do akcji przyłączyło się wiele znanych postaci z polskiego show-biznesu. Każda robi to w charakterystyczny dla siebie sposób…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować