14-miesięczny Kuba połknął narkotyk podobny do cukierka. Tabletki wyjął z torebki cioci

Dzieci potrafią mieć 100 pomysłów w jednej minucie. Niestety, nie wszystkie z nich są bezpieczne. Dlatego dorośli, pod których opieką znajdują się maluchy, powinni zawsze zachować czujność i być odpowiedzialni. Jak pokazuje ta tragedia, nie zawsze są.

Znalazł narkotyk i połknął go

Do tego zatrważającego zdarzenia doszło w styczniu 2018 roku. 14-miesięczne dziecko, w czasie kiedy dorośli chwilowo nie zwracali na nie uwagi, wyjęło z torebki swojej ciotki tabletkę. Jak się później okazało, było to ecstasy. Niestety, chłopczyk połknął narkotyk. Już chwilę później dostał drgawek i stracił przytomność. Na miejsce natychmiast wezwano pomoc. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala.

14-miesięczny Kuba połknął narkotyk podobny do cukierka. Tabletki wyjął z torebki ciociUdostępnij

Powstał akt oskarżenia

W tej sprawie powstał właśnie akt oskarżenia przeciw ciotce małego Kuby. 25 czerwca 2018 roku prokurator rejonowy w Legnicy skierował go do Sądu Okręgowego. Oskarżoną jest 21-letnia Klaudia. Kobieta mieszkała w tym czasie w Legnicy wraz ze swoją mamą oraz siostrą i jej rodziną, mężem i synkiem. 21-latka tłumaczyła, że gdy tylko spostrzegła, że malec nietypowo się zachowuje, domyśliła się, co się stało.

*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Źródło: wiadomosci.wp.pl | Fotografie: youtube.com