×

Która kobieta podoba się mężczyźnie? Zagadka dla znawców mowy ciała

Która kobieta podoba się mężczyźnie? Odpowiedź nie jest tak prosta, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Która kobieta podoba się mężczyźnie?

Ludzka mowa ciała jest niezwykła. Większość osób nie ma pojęcia, że komunikacja pomiędzy nami w dużej mierze odbywa się właśnie przez nią. Przypomnij sobie ile razy różne sygnały (opuszczona głowa, uciekanie wzrokiem, ustawienie stóp), dostarczyły ci informacji o samopoczuciu drugiej osoby.

Nie inaczej jest w kwestii popędu seksualnego oraz relacji damsko-męskich. Każda z kobiet na poniższym obrazku zachowuje się inaczej:

Pierwsza z nich bawi się włosami i przechyla głowę w stronę mężczyzny. Świadczy to o zainteresowaniu. Kolejna roześmiana spogląda w jego stronę, będąc nastawiona bardzo luźnie, o czym świadczy strój. Trzecia kobieta jest pewna siebie, choć stoi najdalej od niego. Odważnie spogląda w jego stronę, jednocześnie będąc w swobodnej pozycji.

Która kobieta podoba się mężczyźnie
minutznanja

Która z nich budzi jego zainteresowanie?

Ciało zwykle nas zdradza

W tym wypadku ręce mężczyzny niewiele mówią – są wsadzone głęboko w kieszenie, zapewne dlatego, że nie bardzo wiedział co z nimi zrobić. Jednakże wzrok oraz wysunięta noga mówią wszystko – jest zapatrzony na kandydatkę numer 3. Według różnych teorii nasze ciało samo kieruje się do osób, które lubimy lub żywimy większe uczucia.

Udało Wam się zgadnąć za pierwszym razem?

Źródła: www.minutznanja.com
Fotografie: minutznanja (miniatura wpisu), www.minutznanja.com

Może Cię zainteresować

zamknij