×

Kto odpowiada za śmierć księżnej Diany? Grupa Anonymous publikuje nowe fakty

Kto odpowiada za śmierć księżnej Diany? Pomimo upływu wielu lat, temat niespodziewanej śmierci królowej ludzkich serc nie przestaje rozpalać emocji. Minęły już 23 lata odkąd odeszła, a wciąż poznajemy nowe fakty i hipotezy dotyczące okoliczności jej tragicznego wypadku. Teraz sieć obiegła informacja o tym, że to rodzina królewska zaplanowała go w Paryżu.

Kto odpowiada za śmierć księżnej Diany?

Do dziś wiele osób na całym świecie nurtuje pytanie o to, kto odpowiada za śmierć księżnej Diany. Królowa ludzkich serc była uwielbiana przez ludzi na całym świecie za swoją działalność charytatywną, chęć podróżowania, otwartość w kontaktach z potrzebującymi oraz odwagę do łamania królewskiego protokołu.

Niejednokrotnie jej śmiałe zachowania wywoływały złość i niechęć ze strony rodziny królewskiej. Księżna Diana zmagała się z wieloma problemami osobistymi. Była załamana tym, że książę Karol ją zdradza, a pozostali członkowie rodziny są jej nieprzychylni. Napięta atmosfera i nieustannie towarzyszący księżnej stres doprowadziły do pojawienia się u niej problemów psychicznych i bulimii.

W końcu, w 1996 roku rozwiodła się z Karolem. Wszyscy spodziewali się, że zerwanie z przeszłością pozwoli jej zbudować nowe życie. Niestety zaledwie rok później zginęła. Dla wielu osób fakt, że pomiędzy oficjalnym rozstaniem z księciem Karolem, a śmiercią Diany minął zaledwie 1 rok jest powodem do snucia podejrzeń na temat zaangażowania rodziny królewskiej w zlecenie zabójstwa. Dyskusję o śmierci Diany dodatkowo podsyca istnienie wielu niewyjaśnionych kwestii i tajemnic, które skrywa pałac Buckingham.

Nigdy nie poznamy prawdy

Śmierć George’a Floyda spowodowała, że w mediach społecznościowych ponownie uaktywniła się grupa Anonymous, która udostępnia do wiadomości publicznej wstrząsające informacje dotyczące znanych osób. Ostatnio grupa upubliczniła wiadomości na temat przeszłości Donalda Trumpa oraz śmierci księżnej Diany.

Jest to forma odpowiedzi na brutalne zamieszki, do których doszło za sprawą Afroamerykanów po śmierci Floyda w wielu miejscach w USA.

Grupa uważa, że śmierć księżnej Diany została szczegółowo zaplanowana przez rodzinę królewską. Członkowie Anonymous twierdzą, że Diana szantażowała Windsorów udostępnieniem taśmy z informacjami dotyczącymi ich zamieszania w przestępczą działalność amerykańskiego multimilionera i finansisty, Jeffreya Epsteina. Taka wersja wydarzeń wydaje się być prawdopodobna, biorąc pod uwagę, że stosunkowo niedawno książę Andrzej, został oskarżony o powiązania z mężczyzną.

O istnieniu wspomnianej taśmy już w 2002 roku donosiła gazeta „The Guardian”. Nie wiadomo, skąd pochodzą informacje opublikowane przez grupę Anonymous i trudno jest określić, ile jest w nich prawdy. Wszystko wskazuje na to, że nigdy nie poznamy pełnej odpowiedzi na to, kto stoi za śmiercią księżnej Diany.

Według oficjalnie obowiązującej wersji za jej zgon odpowiadał pijany kierowca.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij