×

Kim jest mąż Marty Żmudy-Trzebiatowskiej? To aktor, do którego wzdycha wiele fanek

Wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego wystąpiła aktorka młodego pokolenia, którą możemy podziwiać nie tylko w serialach, ale przede wszystkim na deskach teatru i w najnowszym filmie Xawerego Żuławskiego „Mowa Ptaków”. Można powiedzieć, że jako jedna z nielicznych strzeże swojej prywatności i robi wszystko, aby więcej pisało się o jej pracy niż o tym, co robi poza nią. Jednak nie udało jej się zachować w tajemnicy tego, za kogo wyszła za mąż. Kto jest mężem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

Nie tylko seriale i filmy, ale także „Taniec z Gwiazdami”!

Być może niewiele osób pamięta, ale aktorka wzięła udział w kultowym programie razem ze swoim ówczesnym partnerem życiowym. Ponad 10 lat temu odważyła się na ten ruch, a my mamy wrażenie, że dziś na to by sobie nie pozwoliła. Dlaczego? Dokładnie dba o swoją prywatność i niewiele przekazuje mediom.

aktorka
Instagram

Żona znanego aktora. Kto jest mężem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

Wybrankiem serca pięknej aktorki jest Kamil Kula, z którym 35-latka wzięła ślub 26 września 2015 roku. Po dwóch latach na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary. Malutki Bruno skończył niedawno dwa latka!

Kto jest mężem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej
Instagram

Para jak z żurnala

Mimo że niewiele o sobie mówią, często zdarza im się pokazywać publicznie, ale tylko przy okazji teatralnych lub filmowych premier. Wspierają się i widać to gołym okiem.

aktorzy
Instagram

Ślub marzeń

Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem uznała, że nie będzie dzielić się zdjęciami z najważniejszego dnia w życiu, jakim był ich ślub. Chcieli to przeżyć w gronie najbliższych im osób. W rozmowie z „Galą” aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości na temat tego, dlaczego w sieci nie pojawiła się sesja z tego dnia.

Uważaliśmy, że to jest taki nasz moment i bardzo chcieliśmy przeżyć go po swojemu. Nie chcieliśmy, żeby ktoś oceniał, czy mam ładną sukienkę, czy ładne buty. Chcieliśmy przeżyć go ze sobą i z naszymi najbliższymi, zapewnić im komfort

mąż i żona
Instagram

Macierzyństwo dodało jej skrzydeł!

Nie tylko mąż sprawia, że aktorka promienieje, ale także najmłodszy mężczyzna… 2-letni Bruno dodał mamie jeszcze więcej blasku i sprawił, że bije z niej wewnętrzne piękno. W rozmowie z plotek.pl wyznała, że świat po narodzinach synka wygląda inaczej.

Po urodzeniu dziecka coś się we mnie odblokowało, ogarnął mnie totalny luz wobec wszystkiego, co się wokół mnie dzieje

Kto jest mężem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej
Instagram

Kibicujecie Marcie?

zamknij