×

Rozmiar pośladków tej kobiety łamie wszelkie standardy. To przez nie waży prawie 100 kilogramów

Eudoxie Yao pochodzi z Abiżanu, miasta leżącego na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Kobieta, która realizuje się jako modelka, jest już przyzwyczajona do tego, że ludzie bardzo często odwracają się za nią na ulicy. Powodem nie jest jednak ponadprzeciętna uroda, a raczej ekstremalna figura w postaci okazałych pośladków, które, jak sama twierdzi, są naturalne.

Modelka, która nie chce ujawnić swojego wieku, waży 94 kg. Nie ma jednak zamiaru gubić ani grama, czy też przechodzić na jakąkolwiek dietę.

Uwielbia natomiast chwalić się swoimi pełnymi kształtami i podkreślać je, wciskając się w bardzo obcisłe kombinezony

Jestem fanką Kim Kardashian. Lubię jej styl. Ludzie często mnie do niej porównują, co bardzo mnie cieszy. Jest moim wzorem do naśladowania… Nigdy nie poddałam się żadnej operacji plastycznej. Od zawsze miałam takie kształty. Moje koleżanki mają jeszcze większe pośladki niż ja. To natura nas tak obdarzyła – mówi Eudoxie

Często wybieram elastyczne ubrania. Nie lubię luźnej odzieży. Zdecydowanie bardziej przemiawiają do mnie ciasno dopasowane ciuchy. Jeśli nie mogę się w nie zmieścić, po prostu je nacinam

Kariera Eudoxie rozpoczęła się błyskawicznie. Wystarczyło, że wystąpiła w programie o kobietach w rozmiarze XXL. To był przełomowy moment w jej życiu. Od tamtej pory zaczęła promować różnego rodzaju stroje czy też kostiumy kąpielowe dla kobiet w większych rozmiarach.

Eudoxie jest znana w mediach społecznościowych jako „Queen Eudoxie”. Obecnie na Instagramie obserwuje ją już ponad pól miliona osób. To m.in. tam regularnie zamieszcza zdjęcia z imprez oraz fotografie, które prezentują jej niestandardowe kształty.

Druga połówka

Kobieta przyznaje, że znalezienie mężczyzny, który będzie akceptował jej ciało i poświęcał jej uwagę, nie jest łatwe. Choć praktycznie każdy się za nią ogląda, większość osób robi to ze zdziwienia, a nie uwielbienia.

Czy powinniśmy się temu dziwić?

zamknij