×

To, jaki kształt nadajesz paznokciom, zdradza szczegóły dotyczące Twojej osobowości

W jaki kształt piłujesz paznokcie? Podoba ci się kwadratowe, owalne czy proste zakończenie paznokcia? Często podejmujesz tę decyzję nieświadomie i rutynowo, ale może ona ujawnić wiele informacji na twój temat. Kształt twoich paznokci może wiele powiedzieć o twojej osobowości!

#1 Szpiczaste, trójkątne paznokcie

Nie widzisz nic przeciwko, aby wyglądać seksi, dlatego też utrzymujesz swoje paznokcie w podobnym stylu. Taki kształt paznokcia pokazuje, że jesteś bardzo namiętną i pewną siebie osobą, która nie boi się zmian. Wręcz przeciwnie, szybko się nudzisz i dlatego zawsze szukasz nowych wrażeń. Jesteś wyjątkowo zdeterminowana i nie dajesz się zniechęcić jeśli coś ci się nie uda. Podążasz za swoim celem dopóki go nie osiągniesz. Za pomocą ostro zakończonych paznokci, dasz jasno do zrozumienia, że nic nie może cię zatrzymać i „bierzesz” wszystko co chcesz.

#2 Owalne paznokcie

Twój kształt paznokcia jest praktyczny, ale także kobiecy, dzięki czemu pasuje do każdego wyglądu. Jesteś ekstrawertyczną osobą, która łatwo nawiązuje nowe znajomości i zdobywa przyjaciół. Kiedy wchodzisz do pokoju od razu zaczyna panować w nim dobry nastrój i pozytywna energia. Starasz się unikać kłopotów, aby nie zaburzać znajomości.

#3 Kwadratowe paznokcie

Ten kształt paznokcia sprawia, że Twoje ręce wyglądają na większe niż są w rzeczywistości. To podkreśla twój silny charakter. Kiedy masz jakiś problem, za wszelką cenę starasz się go rozwiązać. Z powodu twojej bardzo bezpośredniej natury, czasami spotykasz się z niezrozumieniem z osobami bardziej wrażliwymi niż ty. Jednak jesteś zdania, że w większości przypadków lepiej jest nazywać rzeczy po imieniu, niż się z nimi miotać.

#4 Skośne paznokcie

Poprzez taki kształt paznokcia chcesz się wyróżniać i pokazujesz swoją kreatywność. Lubisz podążać nowymi ścieżkami, nudzi cię poruszanie się w standardowych wzorach. W grupie zawsze jesteś liderem i często wyróżniasz się ze względu na swoją bezczelność. Jednak twoi towarzysze wiedzą, że zawsze masz dobre zamiary. Cenią cię za zaangażowanie w realizację wspólnego celu.

#5 Okrągłe paznokcie

Uwielbiasz harmonię i jesteś romantyczną duszą. Twoim celem w życiu jest znalezienie partnera swoich marzeń. Twój związek powinien być czuły i oparty na wzajemnym zrozumieniu. Spory i kłótnie nie mogą mieć w nim miejsca. Okrągły kształt paznokcia jest elegancki, ale jednocześnie praktyczny.

Może Cię zainteresować

zamknij