×

Kto by pomyślał, że kształt brwi może tak wiele powiedzieć o Twojej osobowości. To nie żarty!

Jeśli oczy są oknem dla duszy, to brwi są ramą okienną, która również może powiedzieć wiele na temat Twojego charakteru.

Fizjonomię tej teorii opisaliśmy poniżej. Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się ile można wyczytać z samych brwi!

Zwyczajne brwi

Brwi o średniej szerokości i długości zazwyczaj charakteryzują osobę, która stawia tradycyjne wartości na pierwszym miejscu. Nie jest skłonna do nadmiernego dramatyzowania, co sprawia, że inni lubią przebywać w jej towarzystwie.

Ekstra długie brwi

Osoby z długimi brwiami praktycznie wcale się nie stresują i są bardzo towarzyskie. Są pełne energii do działania i posiadają szeroki wachlarz zainteresowań. Jeśli należysz do tego typu, prawdopodobnie lubisz rozwiązywać problemy w pojedynkę, rzadko dzielisz je z innymi.

Krótkie brwi

Osoby z krótkimi brwiami są zazwyczaj bardzo uprzejme. Nie lubią słuchać, jak inni skarżą się na swoje problemy. Wynikać to może z tego, że czasami im również jest ciężko poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Nie mniej jednak, nie ma dla nich przeszkód nie do pokonania!

Grube brwi

Osoby z grubymi brwiami zdają sobie sprawę ze swojej atrakcyjności (zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej). Z łatwością radzą sobie z konfliktami. Jeśli ustanowią sobie jakiś cel, realizują go bez względu na wszystko. Nie przejmują się tym, co inni mogą o nich pomyśleć i po prostu robią swoje.

Cienkie brwi

Bardzo cienkie brwi charakteryzują osoby o wrodzonej delikatności. Starają się unikać konfliktów. Są doskonałymi słuchaczami i potrafią współczuć.

Przekątne brwi

Im większy kąt nachylenia brwi, tym większymi emocjami i pasją emanuje wewnątrz duszy dana osoba. Osoby z takimi brwiami sprawiają wrażenie, że wszystkich znają. Wiedzą czego chcą od życia i zawsze szukają najkrótszej drogi do osiągnięcia sukcesu.

„Trójkątne” brwi

Ostry, kanciasty kształt brwi charakteryzuje dynamiczną osobowość, która ma talent do szybkiego analizowania sytuacji i błyskawicznego podejmowania decyzji. Taka spontaniczność może jednak czasem prowadzić do niepożądanych rezultatów, ale na pewno ma swoje zalety: ludzie nigdy nie będą się nudzić w firmie, którą zarządza taka osoba. Osoby z takimi brwiami są naturalnymi liderami, idealnie nadają się do inspirowania innych i nigdy nie boją się odpowiedzialności.

Może Cię zainteresować

zamknij