×

Księżniczka Charlotte przypomina księżnę Dianę z dzieciństwa. Fani są tym faktem zachwyceni

Najmłodsze dziecko księcia WIlliama i księżnej Cambridge Kate wygląda jak aniołek. Uwagę jednak przyciąga fakt, że sliczna Charlotte jest bardzo podobna do swojej nieżyjącej babci, księżnej Diany.

Szczególnie mocne podobieństwo internauci zauważyli na zdjęciu z 8 stycznia, które zostały opublikowane na Instagramie Kensington Palace. Tego dnia Charlotte po raz pierwszy poszła do przedszkola w The Willcocks Nursery School w pobliżu Kensington Palace w Londynie. Jak większość rodziców, księżna chciała zrobić kilka zdjęć z tak ważnego dla niej wydarzenia. Fotografia stała się nie tylko pamiątką, ale wywołała żywą dyskusję.

W czerwonym płaszczyku wygląda bardzo słodko!

Zdjęcie wzbudziło spore zamieszanie, gdy fani zdali sobie sprawę, do kogo urocza Charlotte jest podobna. Od razu zaczęły się porównania do księżnej Diany z dzieciństwa. Trudno nie zauważyć prawie identycznych ciemno-truskawkowych blond włosów, dużych brązowych oczu i ujmującego uśmiechu.

Można spokojnie powiedzieć, że geny rodziny królewskiej są dość silne, co widać na tym konkretnym zdjęciu

Fani rodziny królewskiej od razu zaczęli doszukiwać się także podobieństwa Charlotte do prababci, królowej Elżbiety

Książe William musi być na pewno dumny, że nie tylko on widzi podobieństwo ukochanej córeczki do mamy. Każdy wie, że łączyły go z nią silne więzi i była oddana rodzinie. Czy dla Was także jasne jest, że mała księżniczka odziedziczyła urodę po babci?

Może Cię zainteresować

zamknij