×

William i Kate po raz pierwszy pokazali się publicznie z trójką dzieci. Louis jest obłędny

Rozbawiona księżna z Cambridge tuliła księcia Louisa do ramion, gdy w poniedziałek po południu odbyły się jego chrzciny. Dumna mama patrzyła z uwielbieniem na swojego 11-tygodniowego syna. Obok niej był jej mąż, książę z Cambridge, który trzymał za ręce najstarsze dzieci, księcia Jerzego i księżniczkę Charlotte. Po raz pierwszy pojawili się publicznie całą rodziną.

Prowadzili gości, w tym księcia i księżnę Sussex z kaplicy do Clarence House, gdzie mieli spożyć popołudniową herbatę

Na chrzcie nie było królowej

W tym ważnym wydarzeniu brali także udział książę Karol i księżna Kornwalii, Michael i Carole Middleton oraz James i Pippa Matthews. Niestety na chrzcie nie mogła być 92-letnia królowa i książę Edynburga, którzy byli zmuszeni uczestniczyć w wydarzeniach, które mieli już wcześniej zaplanowane. Napięty harmonogram nie pozwolił im zobaczyć się z całą rodziną w tak wyjątkowym dniu.

Księżna Cambridge wyglądała w każdym calu na dumną mamę

Widać było na jej twarzy niebywały uśmiech i radość z tego, że jej synek jest taki grzeczny. Księżna rozpromieniła się jeszcze bardziej, gdy została serdecznie powitana przez arcybiskupa Canterbury przed Chapel Royal w St James’s Palace w Londynie.

Meghan i książę Harry prezentowali się z klasą, a złośliwe media donoszą, że to pierwsze wyjście księżnej, na którym nie złamała etykiety

Książę Louis ubrany był w replikę oryginalnej szaty królewskiej z 1841 roku

Nie można było go ubrać w tę z XIX wieku, ponieważ była już tak wyeksploatowana, że w 2008 roku postanowiono, że wykona się jej kopię.

Chrzestnymi księcia Louisa zostało aż sześć osób, które są bliskimi przyjaciółmi księżnej Kate i Williama

Wyróżnione osoby to: Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade, Mrs Robert Carter i Lucy Middleton. Życzymy całej rodzinie tego, aby dzieci były zdrowe. Gratulacje!

Może Cię zainteresować

zamknij