×

Książę Karol i księżna Kamila mieli syna? Ten mężczyzna twierdzi, że nim jest!

Książę Karol i księżna Kamila mieli syna? Pewien tajemniczy mężczyzna utrzymuje, że brytyjscy monarchowie to jego krewni. 55-letni Simon Dorante-Day podaje się za potomka książąt. Twierdzi, że urodził się jeszcze przed ślubem Karola z Dianą Spencer. Zamierza pozwać swoich „rodziców”, bo nawet nie odpowiadają na jego listy.

Zawirowania na dworze

Ostatni rok na brytyjskim dworze był pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Po odejściu Meghan Markle i Harry’ego wydawało się, że w rodzinie nareszcie zapanuje spokój. Niestety niedługo później zmarł książę Filip. Jego krewni nadal nie mogą pogodzić się ze śmiercią 99-latka, a wdowa po nim, królowa Elżbieta zrezygnowała nawet z tradycyjnych obchodów swoich urodzin. Teraz media obiegła informacja dotycząca kolejnego skandalu, który już niebawem może uderzyć w Pałac Buckingham.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskiej prasy, Simon Dorante-Day ma szansę być nieślubnym dzieckiem księcia Karola oraz księżnej Kamili. Mężczyzna urodził się w 1965 roku, w chwili gdy następca tronu miał zaledwie 17 lat, a jego przyszła żona, 18. Później Dorante-Day został adoptowany. Twierdzi, że jego przybrani dziadkowie pracowali w latach 60. dla rodziny królewskiej.

Brytyjczyk już wielokrotnie przedstawiał w mediach dowody, świadczące o jego królewskim pochodzeniu. 55-latek wysyłał nawet listy do pary książęcej, ale ta zignorowała je. Wówczas mężczyzna zapowiedział, że będzie dowodził swojej racji na ścieżce sądowej.

Książę Karol i księżna Kamila mieli syna?

Jakiś czas temu hipotetyczny syn Karola i Kamili chciał wywrzeć presję na parze książęcej, aby poddała się testom DNA. Niestety australijski Sąd Najwyższy odrzucił jego wniosek. Jako jeden z mocniejszych dowodów, Simon Dorante-Day przedstawił zdjęcie własnego syna. Dorante-Day utrzymuje, że chłopiec jest bardzo podobny do królowej Elżbiety II z okresu, gdy była dwudziestolatką.

W chwili obecnej Simon Dorante-Day mieszka w Queensland w Australii. Mężczyzna twierdzi, że zamierza dowieść swojego prawdziwego pochodzenia i ma jeszcze kilka asów w rękawie. Pomimo tego, że Sąd Najwyższy nie przychylił się do jego dotychczasowych próśb, ma pomysły na udowodnienie racji. W rozmowie z 7 News Simon Dorante-Day mówił:

Znalazłem kilka nowych rozwiązań prawnych, które wykorzystam, aby odkryć prawdę. Ostatecznie jestem tylko człowiekiem, który szuka swoich biologicznych rodziców – a każda z obranych dróg poprowadziła mnie do Karola i Kamili.

Chciała ujawnić prawdę

Simon Dorante-Day twierdzi, że Dianie Spencer udało się odkryć prawdę o nieślubnym dziecku męża. Księżna Walii najprawdopodobniej zamierzała ujawnić tę informację światu, jednak jej zamiar zniweczyła zagadkowa śmierć w wypadku samochodowym.

Simon Dorante-Day jest przekonany, że Diana wiedziała o jego istnieniu:

Uważam, że Diana wiedziała o moim istnieniu i że poskładała wszystkie elementy w całość. Myślę, że znajdowała się w punkcie, w którym poznawała odpowiedzi na temat swojego życia, tego, jak została skrzywdzona, i zamierzała ujawnić to publicznie.

Nie można zaprzeczyć, że podobieństwo w budowie twarzy Dorante-Day’a i księcia Karola jest naprawdę duże. 

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować