×

To zdjęcie ślubne zwróciło uwagę mediów. Jedno z dzieci szczególnie się wyróżnia

Kilka dni temu pisaliśmy o oficjalnych zdjęciach z królewskiej sesji ślubnej księcia Harry’ego i księżnej Sussex. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Nie da się ukryć, że patrząc na piękne fotografie, czuć bijące od młodej pary ciepło i ogromną miłość, jaką darzą siebie nawzajem. Kiedy jednak przyjrzymy się uważnie, jest jeden szczegół, a raczej osoba, która wyróżnia się na tle królewskiej rodziny.

Choć wydawać by się mogło, że to młoda para jest w centrum zainteresowania mediów z całego świata, uwagę na jednym ze zdjęć skrada znacznie młodszy członek królewskiej rodziny, a mianowicie kilkuletni książę George, bratanek księcia Harry’ego i następca do tronu brytyjskiego po swoim ojcu, księciu Williamie.

Szczególną uwagę przykuł uśmiech młodego, dumnego i pewnego siebie księcia. Wiele osób twierdzi, że jest jak najbardziej naturalny. Jak jest jednak w rzeczywistości?

Książę George był bardzo nieśmiały podczas uroczystości zaślubin. Wszystko zmieniło się, gdy zalazł się za murami zamku. Wtedy pokazał swoją „drugą twarz” – czytamy w magazynie „People”.

Wiele wskazuje na to, że mały książę czuje się dobrze i pewnie w najbliższym otoczeniu. Wszystko zmienia się, kiedy staje naprzeciwko tłumu obcych ludzi. Na jaką osobę wyrośnie kilkuletni książę George? Czas pokaże.

Może Cię zainteresować

zamknij