×

Książęce dzieci mają całkowity zakaz bawienia się tą popularną rzeczą. Rodzice tego pilnują

Bycie członkiem rodziny królewskiej, wiążę się z luksusowym życiem w pałacach, wytwornymi balami i pięknymi kreacjami. Jednak reprezentowanie głowy państwa to nie tylko przyjemności! To zadanie może okazać się bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać. Nawet najmłodsze pokolenia (w tym przypadku mowa tutaj o prawnuczętach królowej Elżbiety II) muszą przestrzegać pewnych zasad.

W 20. rocznicę śmierci księżnej Diany, książę William nie mógł przestać myśleć o tym, jak bardzo jego matka chciałaby zostać babcią. Wszyscy, łącznie z nauczycielkami oraz nianiami, zakochali się w 4-letnim księciu George’u oraz 2-letniej księżniczce Charlotte, dlatego też nie inaczej byłoby z Dianą.

Królowa ludzkich serc chciała pokazać swoim synom, jak wygląda normalne życie, dlatego też często pozwalała William’owi i Harry’emu ubierać się w koszule i jeansy oraz jeść w McDonaldzie. Teraz gdy William sam jest ojcem, wraz ze swoją żoną księżną Kate, chcą iść w jej ślady.

Para książęca chce nauczyć przyszłych monarchów szacunku do ludzi, oraz pokazać, jak wygląda życie poza murami pałacu. Jest jednak pewna rzecz, której George i Charlotte mają zakaz używać.

Książę William oraz księżna Kate wierzą, że w wychowaniu dzieci nie potrzebne są wszelkiego rodzaju technologie, dlatego też ich pociechy, mają całkowity zakaz używania urządzeń tj. tabletów, telefonów itp. W dzisiejszych czasach można zaobserwować, jak małe dzieci korzystają z tego typu wynalazków, lecz książęca para uważa, że najlepszą rozrywką dla ich dzieci jest zabawa na świeżym powietrzu oraz tradycyjne zabawki.

Według US Weekly William i Kate wierzą w siłę wyobraźni i chcą pokazać George’owi i Charlotte, że technologie tylko zakłócają rodzinny spokój i dobrą zabawę. Sami, będąc w towarzystwie dzieci, starają się nie korzystać z telefonów czy komputerów.

Ulubionym zajęciem księcia George’a jest jazda na rowerze, z kolei księżniczka Charlotte uwielbia bawić się drewnianymi zabawkami z brytyjskiej firmy JoJo Maman Bébé oraz lalkami wzorowanymi na księżniczki Disneya.

My bardzo pochwalamy takie wychowanie!

Może Cię zainteresować

zamknij