×

Książę Harry zamieszka z teściową. Pomysł Meghan nie podlegał nawet dyskusji

Książę Harry zamieszka z teściową! Młodszy syn księcia Karola jest ponoć tak nieszczęśliwy w Stanach Zjednoczonych, że przeżył kolejne w swoim życiu załamanie nerwowe. Po wprowadzeniu się matki Meghan do rezydencji, którą wraz z żoną wynajmują w Beverly Hills, z pewnością poczuje się lepiej…

Nowe życie za oceanem

8 stycznia 2020 roku książę Harry i jego żona Meghan ogłosili, że rezygnują z królewskich obowiązków i przeprowadzają się z synem za ocean. Decyzja ta wywołała oburzenie Brytyjczyków, wywołując falę złośliwych komentarzy, że rodzina królewska to nie jest kółko zainteresowań, żeby się można było w dowolnej chwili wypisać.

książę Harry zamieszka z teściową
Instagram

Jednak książęca para okazała się nieugięta. Zwłaszcza Meghan, która ciągle jakoś nie mogła się odnaleźć w rodzinie męża i chciała jak najszybciej się z niej wyrwać.

Na początek Harry i i Meghan zamieszkali w Kanadzie, będącej oficjalnie częścią Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Meghan po kilku tygodniach doszła jednak do wniosku, że chce wrócić do aktorstwa, dlatego lepiej będzie zamieszkać w Los Angeles. Wynajęli wartą 12 milionów willę położoną na ekskluzywnym osiedlu Beverly Ridge Estate, gdzie swoje rezydencje mają między innymi Adele, Jennifer Lawrence i Mila Kunis.

pieniądze Meghan i Harryego
Twitter

Książę Harry zamieszka z teściową

Niestety, książę Harry kiepsko zniósł kolejną przeprowadzkę. Nie czuje się zbyt dobrze w Kalifornii, gdzie obowiązuje zupełnie inny styl życia niż ten, do którego przywykł od dziecka. Podobno nawet przepłacił to załamaniem nerwowym.

Meghan i Harry planują drugi ślub
Instagram

Ledwo trochę doszedł do siebie, kochająca małżonka zaskoczyła go kolejną niespodzianką. Jak donosi The Sun poinformowała męża, że lada dzień wprowadzi się do nich jej mama, Doria Ragland i ten pomysł nie podlega żadnej dyskusji. Koledzy Harry’ego będą mieli powód do złośliwej satysfakcji. Jak donosi brytyjskich tabloid, od dawna ostrzegali księcia, że tak to się skończy.

intymny dziennik Meghan Markle 2
Twitter

Podobno jednak Harry jest dobrej myśli, bo z teściową ma dobre relacje. No, ale mieszkanie pod jednym dachem, to jednak trochę inna sytuacja…

Meghan przygotowała dla mamy osobny apartament w ogromnej willi, którą wynajmują z Harrym, jednak całe dnie mają spędzać razem. Księżna oczekuje, że mama zajmie się Archiem, podczas gdy ona będzie robiła karierę aktorską.

Prawda, jak wszystko świetnie się ułożyło?

Meghan Markle i Harry planują drugi ślub
Instagram
Źródła: www.fakt.pl, www.thesun.co.uk
Fotografie: www.instagram.com (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować