×

Książę Harry przechodzi załamanie nerwowe? „Czuje się zagubiony i samotny”

Książę Harry przechodzi załamanie nerwowe? Jak donosi tabloid Globe młodszy syn księżnej Diany zgłosił się do szpitala psychiatrycznego w Beverly Hills, gdzie kilka tygodni temu przeprowadził się za namową żony. Podobno nie może odnaleźć się w nowych warunkach, a owładnięta pragnieniem kariery aktorskiej żona nie ma dla niego czasu.

Zerwanie z rodziną królewską

Aż trudno uwierzyć, że od bajkowego ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle minęły dopiero dwa lata, tyle się przez ten czas wydarzyło. Kiedy Meghan w olśniewającej sukni ślubnej i wyraźnie zakochany w niej Harry pozdrawiali poddanych z odkrytej karocy, Brytyjczyków ogarnął szał entuzjazmu. Pojawiły się nawet odważne porównania do księżnej Diany…

Na początku nic nie wskazywało, że poddani do tego stopnia znienawidzą nową księżną, że umieszczą ją na drugim miejscu najbardziej nielubianych Windsorów, tuż za księciem Andrzejem, zamieszanym w aferę pedofilską i nielegalny handel bronią. Do tej pory nie wiadomo, co poszło nie tak.

Z pewnością Meghan nie zaskarbiła sobie sympatii Brytyjczyków lekkim podejściem do królewskiego protokołu, ani wywiadami, w których żaliła się na angielskie media. Szczególne wrażenie wywarła smutna rozmowa z BBC, w której księżna przyznała, że czuje się przez nie zaszczuta i decydując się na ślub z księciem Harrym nie przypuszczała, że będzie aż tak źle.

Prawdopodobnie ten wywiad uświadomił Harry’emu, że jeśli w porę nie podejmie interwencji, jego żonę czeka tragiczny los unieszczęśliwionej przez Windsorów i media księżnej Diany. Skończyło się wydanym 8 stycznia oświadczeniem książęcej pary o rezygnacji z członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Książę Harry przechodzi załamanie nerwowe

Na swoje nowe miejsce zamieszkania Meghan i Harry wybrali Vancouver w Kanadzie. Stamtąd przeprowadzili się do Beverly Hills, ponieważ Meghan planuje kontynuować karierę aktorską. Zamieszkali w wartej 18 milionów dolarów rezydencji w położonej na wzgórzu zamkniętej dzielnicy Beverly Ridge Estates.

Jak donosi Globe, Harry nie czuje się tam szczęśliwy. Oderwany od rodziny i przyjaciół, źle się czuje w Kalifornii. Nie rozumie tamtejszych obyczajów ani ludzi, którzy tam mieszkają, wśród których z kolei Meghan czuje się jak ryba w wodzie. Jak pisze tabloid:

Harry nie może pogodzić się z tym, jak jego życie wywróciło się do góry nogami. Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i rodzinnego kraju, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zmieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach w ogóle nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, jakich widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa.

Podobno sytuacja stała się tak napięta, że książę z objawami załamania nerwowego zgłosił się do szpitala psychiatrycznego. Jeśli to prawda, to byłoby już trzecie. Pierwsze załamanie nerwowe Harry przeżył po tragicznej śmierci matki w 1997 roku, drugie podczas służby wojskowej. Z tego, co pisze Globe wynika, że w trzecie wpędziła go ukochana małżonka….

Jakiś czas temu książę Harry wyznał, że chodzi do psychologa i przez minione siedem lat bez przerwy korzystał z psychoterapii.

Książę Harry przechodzi załamanie nerwowe
Imgur
Książę Harry przechodzi załamanie nerwowe
Instagram
Książę Harry przechodzi załamanie nerwowe
Gossipcop
Źródła: www.pomponik.pl, micky.com.au
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram, Gossipcop

Może Cię zainteresować

zamknij