×

Książę Harry dziś obchodzi urodziny. Z tej okazji otrzymał wyjątkowe życzenia od Meghan

Książę Harry dziś obchodzi urodziny! Czy mógł sobie wymarzyć lepszy ostatni rok? Ma cudowną żonę, która wspiera go przy każdej możliwej okazji, na świecie pojawił się ich synek, a kilka miesięcy temu minęła ich pierwsza rocznica ślubu. Niewiele osób wróżyło mu przyszłość u boku żony i dziecka. Każdy pamięta jego występki i można było odnieść niejednokrotnie wrażenie, że książę Harry jest bardzo rozrywkowy.

To wszystko się zmieniło i dojrzał do tego, aby nie tylko ożenić się, ale także zostać ojcem

Z zapartym tchem oddani Anglicy śledzą jego losy, ponieważ, jak mówi wielu, jest im bliższy niż książę William, a wszystko przez to, w jaki sposób zwraca się do ludzi.

Książę Harry dziś obchodzi urodziny. Meghan Markle z tej okazji złożyła mu wyjątkowe życzenia w sieci

Księżna Sussex przed tym, gdy wyszła drugi raz za mąż, była aktywna w sieci i pokazywała swoje życie prywatne. Nie bała się zdradzać tego, jak wygląda życie poza kamerami. Dodawała śmieszne filmiki, zdjęcia z bliskimi i fanami. Wszystko zmieniło się, gdy zaczęła spotykać się z księciem. Usunęła konto na Instagramie.

Wszystko jednak wróciła w kwietniu tego roku. Najwidoczniej uznano, że wspólne konto pary książęcej będzie dobrym ruchem, jeśli chodzi o aktywność w sieci i promowanie pewnych wartości. 2 kwietnia oficjalnie poinformowano o tym, że takowe konto powstało i regularnie zaczęli tam dodawać treści.

Z ich konta dowiedzieliśmy się o także o tym, że na świecie pojawił się Archie. Mogliśmy zobaczyć niepublikowanej dotąd zdjęcia maluszka i najbliższej rodziny

Tym razem to sama księżna Sussex napisała kilka słów od siebie:

Wszystkiego najlepszego Jego Królewskiej Mości Księcia Harry’ego, Księcia Sussex!

Wiadomość urodzinowa od Księżnej Sussex:

Twoje oddanie sprawom, które oddajesz się tak mocno, inspiruje mnie każdego dnia. Jesteś najlepszym mężem i najbardziej niesamowitym tatą dla naszego syna. Kochamy Cię ❤️ Najszczęśliwszych urodzin!

Jesteśmy ciekawi, jak książę Harry spędzi urodziny?

Czy odbędzie się z tej okazji huczne przyjęcie, a może postawi na skromną uroczystość w najbliższym gronie?

Niezależnie do tego, my także przyłączamy się do życzeń!

Może Cię zainteresować