in ,

Z ukrycia nagrał onanizującego się w pociągu księdza. Duchowny ostatecznie „dochodzi” w sutannę

Coraz częściej słyszy się o skandalach z udziałem księży w roli głównej. Wystarczy chwilę poszperać w sieci, a bardzo szybko znajdziemy informacje o księżach pedofilach, księżach, którzy mają dzieci, czy chociażby księdzu, który spoliczkował dziecko podczas pierwszej komunii świętej. Teraz nadszedł jednak czas na coś, czego jeszcze nie było…

Zachowanie księdza

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednym z pociągów SKM w Trójmieście. To właśnie tam jeden z podróżujących nagrał siedzącego obok księdza, który… się masturbował!

Z ukrycia nagrał onanizującego się w pociągu księdza. Duchowny ostatecznie „dochodzi” w sutannę
Udostępnijcda

Czyżby fakt, że robi to w miejscu publicznym kompletnie mu nie przeszkadzał?! Jakby tego było mało na nagraniu widać, jak duchowny „dochodzi” w sutannę! Twarz księdza została ocenzurowana. Nie wiadomo więc, jak wygląda ten człowiek i ile ma lat.

Prowokacja?

Internauci podejrzewają, że nagranie może być prowokacją mającą na celu osłabienie pozycji Kościoła w Polsce. Niektórzy uważają, że mężczyzna jest aktorem, a cała scena została wyreżyserowana. Nie zmienia to jednak faktu, że znaczna część internatów jest bardzo zbulwersowana nagraniem.

Coś takiego nie powinno mieć miejsca bez względu na to, kto za tym stoi. Sam fakt, że zrobił to ksiądz jest jeszcze bardziej wstrząsający…

Źródło: pikio.pl, tosiedzieje.pl | Fotografie: ebd.cda.pl