×

Ksiądz Natanek atakuje w trakcie kazania sklep Lewiatan. „To miejsce nosi imię demona!”

Tym razem ksiądz Piotr Natanek atakuje sieć sklepów Lewiatan. W jego ocenie to wylęgarnia zła, a sam sklep jest siedliskiem diabła oddanym pod patronat złego ducha.

Duchowny słynie ze swoich odważnych kazań, które dotykają w bezpośredni sposób bardzo wiele osób. Popularność zyskał w 2011 roku swoim wystąpieniem z ambony, w którym mówił o opętaniu i okultyzmie. Kardynał Stanisław Dziwisz nie pochlebiał takiego zachowania, dlatego też nałożył na księdza karę suspensy. To jednak szczególnie nie poruszyło ks. Natanka, ponieważ znalazł sposób, aby dojść do wiernych. Dalej głosi kazania i prowadzi msze.

Ksiądz Natanek uważa, że kardynał ma powiązania z masonerią i z tegoż powodu wypowiedział posłuszeństwo Dziwiszowi

Tym razem oberwało się sieci sklepów „Lewiatan”

23 lipca w czasie kazania ksiądz Natanek zaczął mówić o niepokojących instytucjach, których sama nazwa, może sprowadzić na wiernych niebezpieczeństwo.

Wiecie, ile macie firm, które noszą imiona demonów? Mefistofeles, Belzebub. Jest jeszcze taka spożywcza firma – Lewiatan!. Dzieci, mając tę świadomość, do tych instytucji nie wolno wam wchodzić. One są oddane pod patronat

Sklep nie rozumie zarzutów, które padają w jego stronę z ust księdza. Wystosowano nawet w tej sprawie oficjalne pismo

Polska Sieć Handlowa Lewiatan, gdy powstawała w 1994 r., inspirowała się tą organizacją. Celem PSH Lewiatan, było zrzeszenie polskich przedsiębiorców prowadzących działalność handlową oraz ochrona interesów polskich kupców przed masowo wkraczającymi na polski rynek zewnętrznymi sieciami i koncernami handlowymi, zapewniając rodzimym handlowcom możliwość dalszego funkcjonowania i rozwoju

Wcześniej jeszcze można przeczytać, że nazwa nawiązuje do międzywojennego Centralnego Związku Polskiego Przemysłu, Górnictwa, Handlu i Finansów Lewiatan, która reprezentowała polski przemysł wobec władz państwowych. Na to jednak niektórzy nie wpadli ?

Czy ksiądz ma prawo mówić takie rzeczy?

Może Cię zainteresować

zamknij