×

Ksiądz chciał pobłogosławić dziecko. Reakcja dziewczynki powaliła go na kolana

Dzieci potrafią zaskakiwać. Nie udają, nie grają, a ich reakcje są bardzo autentyczne i instynktowne. Bywają też bardzo zaskakujące, o czym przekonał się pewien duchowny. Ksiądz chciał pobłogosławić dziecko, ale nie przewidział jej reakcji. Nagranie z uroczystości stało się hitem sieci.

Ksiądz chciał pobłogosławić dziecko

Niektórzy starają się zyskać popularność w sieci na różne sposoby, ale ich wysiłki często okazują się bezowocne. Zdarza się i tak, że można podbić serca internautów zupełnie nieświadomie, nie próbując tego robić na siłę. Taki „talent” często mają dzieci, ponieważ to one najczęściej reagują szczerze i bardzo spontanicznie. Właśnie tak było w tym przypadku.

Ta dziewczynka z Kolumbii robi furorę w Internecie dzięki swojej instynktownej reakcji. Nagranie, które powstało w kolumbijskim kościele podczas ważnej ceremonii, błyskawicznie rozeszło się po sieci i podbiło serca internautów. Wystarczył jeden mały gest. Dziewczynka sprawiła, że ksiądz nie mógł się powstrzymać od śmiechu!

Zaskakująca reakcja dziewczynki

Filmik pochodzi z TikToka, a udostępnił je były amerykański koszykarz Rex Chapman. Widzimy na nim, jak kilkuletnia dziewczynka podchodzi z matką do księdza po błogosławieństwo. Obie są odświętnie ubrane, a dziewczynka ma na sobie białą sukienkę i wianek. Można więc przypuszczać, że nagranie powstało podczas ważnej kościelnej uroczystości, być może komunii. Zarówno mama, jak i dziewczynka, mają na twarzy maseczki ochronne, dzięki czemu wiemy, że wideo powstało niedawno.

Gdy dziewczynka podeszła do księdza, a ten wyciągnął w jej kierunku rękę, chcąc pobłogosławić, mała zareagowała instynktownie i… przybiła księdzu tzw. piątkę.

Jak można się domyślać, ta reakcja dziewczynki sprawiła, że ksiądz miał ogromne problemy z zachowaniem powagi i dokończeniem modlitwy. Przysłaniał sobie twarz dłonią i omal nie popłakał się ze śmiechu.

Duchowny najwyraźniej musiał się bardzo starać, żeby nie wybuchnąć gromkim śmiechem. Mama natychmiast próbowała ratować sytuację i przywołać córkę do porządku, ale czy można dopatrywać się czegoś niewłaściwego w tak naturalnej, niewinnej reakcji?

Wcale nie dziwimy się księdzu, który nie mógł powstrzymać się od śmiechu.

Źródła: lelum.pl, twitter.com
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij