×

Krzysztof Jackowski o III Wojnie Światowej. „Sytuacja jest bardzo niebezpieczna”

Krzysztof Jackowski o III Wojnie Światowej. Jasnowidz z Człuchowa nie ma już żadnych złudzeń. Według niego konflikt na Bliskim Wschodzie przerodzi się najprawdopodobniej w walki na skalę światową.

„W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany”

Krzysztof Jackowski już od dawna otwarcie mówi na temat swoich przeczuć dotyczących III Wojny Światowej. Kilka miesięcy temu wspominał, że jego zdaniem Turcja w jakiś sposób zaangażuje się w konflikt w Syrii. Jak się okazuje, miał rację. Jak pewnie większość z Was wie, kilka tygodni temu Turcja przeprowadziła militarną operację przeciwko Kurdom. Oczywiście na terenie objętej wojną domową Syrii.

Co najbardziej zadziwiające, Jackowski w całym tym zamieszaniu czuje jakiś podstęp. Jego zdaniem w konflikcie tym musi być jakieś drugie dno. Oczywiście jednym ze swoich filmów na YouTubie powiedział:

Być może to jest kolejna próba zrobienia bałaganu w Syrii

Dlaczego? Jak on to widzi? Uważa, że cała ta sytuacja może potoczyć się w sposób naprawdę niekontrolowany i bardzo niebezpieczny dla całego świata.

W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane

Krzysztof Jackowski o III Wojnie Światowej

Na postawione mu pytanie o to, czy powinniśmy się obawiać wybuchu III Wojny Światowej, jasnowidz Jackowski zdecydowanie odpowiada, że tak. Oczywiście wytłumaczył nawet dlaczego, a jego stanowisko wydaje się być całkiem logiczne.

W tym miejscu (Bliski Wschód – przyp. red.) na pewno tak, ponieważ ruchy Stanów Zjednoczonych w stosunku do Syrii są bardzo niezrozumiałe. To wygląda mi na podstęp

Jak myślicie, najsławniejszy polski jasnowidz ma rację?

Źródła: www.se.pl, www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com

Polecane

Może Cię zainteresować