×

Małżeństwo Kate i Williama jest bliskie końca! Zdradził ich jeden szczegół

Księżna Kate i książę William pojawili się ostatnio w programie BBC „A Berry Royal Christmas„. Świąteczny program niespodziewanie ujawnił prawdę na temat związku pary królewskiej. Zachowanie księżnej nie pozostawia złudzeń.

kryzys w związku książęcej pary 2
Twitter

Kryzys w związku

Książęca para uczestniczyła w spotkaniu z wolontariuszami, pomagającymi w przygotowaniach do świątecznych akcji charytatywnych. Materiał na ten temat został opublikowany w programie „A Berry Royal Christmas„. Kate i William sprawiali wrażenie bardzo zadowolonych z wizyty w show. Rozmowa z prowadzącą przebiegała w miłej, świątecznej atmosferze. Nagle wydarzyło się coś niespodziewanego, co zadziwiło widzów. 

Książę William próbował położyć swoją rękę na ramieniu Kate, gdy ta gwałtownie się odsunęła. Gest wywołał ogromne zmartwienie u fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Wszyscy zastanawiają się, co spowodowało, że księżna odtrąciła męża na antenie telewizyjnej. Zdarzenie zostało zapisane wraz z resztą programu i trafiło do sieci. Internauci w błyskawicznym tempie zaczęli udostępniać i przerabiać nagranie.

Nieustanne plotki

Plotki wokół książęcej pary krążą już od wielu lat. Niejednokrotnie pojawiały się głosy na temat problemów w małżeństwie Kate i Williama. Trudno określić czy zachowanie Kate było jedynie przypadkowe czy może miała na celu zakomunikowanie czegoś mediom. Fani momentalnie zaczęli interpretować zdarzenie na swój sposób.

 

– To było niezręczne. Zbyt niezręczne. Powinni to wyciąć!

– Bardzo wymowna reakcja na dotyk osoby, którą kochasz

– To było nieprofesjonalne i bezmyślne, by zawstydzić swojego męża w telewizji krajowej – czytamy w komentarzach.

Nie powinniśmy oczekiwać, że Kate oficjalnie wypowie się na temat zdarzenia. Najprawdopodobniej wielbiciele Williama i Kate będą jeszcze przez długi czas doszukiwać się znaczenia niezręcznego gestu księżnej. Pozostaje nam jedynie śledzić dalsze losy pary i obserwować wysyłane przez małżonków sygnały. W tym roku książę William i księżna Kate spędzą Boże Narodzenie u królowej wspólnie z dziećmi. Będą świętować w wiejskiej rezydencji królewskiej w Sandringham.  Miejmy nadzieję, że  zbliżające się Święta i więcej czasu na wypoczynek pomogą naprawić potencjalne niesnaski w ich związku.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować