×

Lord Kruszwil żali się na „Pol’and’Rock”. Okradziono go i pobito

Marek Kruszel Lord Kruszwil wraz z Kamerzystą postanowili pojawić się na festiwalu Pol’and’Rock, który niegdyś znany był wszystkim jako „Przystanek Woodstock”. Z najnowszego vloga dowiadujemy się jednak, że zabawa w Kostrzynie nad Odrą nie skończyła się dla nich najlepiej, bowiem YouTuber i jego wspólnik zostali okradzeni. Jak to się stało i dlaczego Kruszwil na Pol’and’Rock został potraktowany w taki, a nie inny sposób?

Kruszwil na Pol’and’Rock

Ten Woodstock to patologia. Zabrali nam kamerę i jeszcze skopali. Zabrali kamerę, za 20 koła – żalił się YouTuber

Podeszli do mnie. Ilu ich było? Czterech, pięciu? Najlepsze jest to, że nikt nie zareagował… Wszyscy są tutaj nachlani, naćpani i nie wiadomo co jeszcze. Nie dość, że tu są brudasy, to jeszcze agresywne ćpuny – kontynuuje Kruswil

Lord Kruszwil i jego kłopoty

Marek Kruszel znany jako Lord Kruszwil stał się królem polskiego YouTube za sprawą kontrowersyjnych filmików, które niejednokrotnie wywoływały już skrajne emocje. Z czasem jego działalność zaczęła przekraczać jednak wszelkie granice smaku, aż w końcu stała się wręcz patologiczna. YouTuber i jego ekipa miała mieć tego powodu nie lada kłopoty – na poważnie zaczęli się nimi interesować śledczy. I choć kanał ich kanał został usunięty, ten odrodził się niczym feniks z popiołów – obecnie subskrybuje go prawie milion internautów.

Wracając do festiwalu Pol’and’Rock, myślicie, że Kruszwil „przypadkowo” padł ofiarą innych imprezowiczów?

Polecane

Może Cię zainteresować