×

Rusin i Krupa mogą stanąć przed sądem. Firma kosmetyczna, którą krytykują, odpowiedziała

Konflikt między Małgorzatą Rozenek, a Kingą Rusin urósł do sporych rozmiarów. Zamieszanych w sprawę jest coraz więcej osób, w tym firma kosmetyczna, której twarzą została Perfekcyjna Pani Domu. Do redakcji Faktu firma przesłała komentarz, który w dosadny sposób mówi nieco więcej o całym konflikcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan prawdopodobnie chciałaby, aby finał sprzeczki miał miejsce w sądzie. Czy tak się stanie?

Okazuje się, że niekoniecznie, a wszystko rozwiewa komentarz przesłany do Faktu, który był odpowiedzią na pytanie dziennikarzy: „Czy firma poniosła straty wizerunkowe? Czy w związku z zaistniałą sytuacją zamierza wyciągnąć konsekwencje i skierować sprawę do sądu przeciwko Kindze Rusin oraz Joannie Krupie?”

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź rzecznika prasowego firmy, z którą obecnie współpracuje Małgorzata Rozenek-Majdan

W jednym krótkim zdaniu rozwiano wszelkie wątpliwości i tym samym pokazano, jak do sytuacji ustosunkowuje się firma:

Firma Avon nie komentuje zaistniałej sytuacji, a tym bardziej nie uczestniczy i nie ma zamiaru uczestniczyć w konflikcie

Wszystko zaczęło się od kampanii Małgorzaty Rozenek, która zainteresowała Joannę Krupę i Kingę Rusin

Skupiono się zwłaszcza na sprawie testowania na zwierzętach. Obie panie ze swoich social mediów „krzyczały” do odbiorców, sugerując, że każda świadoma osoba, która jest w przestrzeni publicznej, powinna wiedzieć z kim nawiązuje współpracę i nie robić tego za wszelką cenę.

Małgorzata Rozenek nie pozostała im dłużna, ale tak naprawdę to adwokatem w tej sprawie okazał się być Radosław Majdan, który na swoim profilu na Instagramie zwrócił się bezpośrednio do Kingi Rusin.

Coś jednak czujemy, że to nie koniec afery gwiazd ?

Polecane