×

Dagmara „Królowa Życia” pokazała zdjęcie z przeszłości. Nie miała blond włosów

Program „Królowe życia” wzbudza niemałe kontrowersje. Mimo tego że bohaterki serii są głośne i opływają w luksusach, można żywić do nich sympatię, czego dowodem jest chociażby żywe zainteresowanie Dagmarą.

Setki tysięcy fanów, którzy ją uwielbiają

Ludzie kochają ją za bezpośredniość, poczucie humoru, dystans i niepowtarzalny styl. Ona dobrze o tym wie i regularnie dzieli się z fanami informacjami na swój temat w social mediach.

View this post on Instagram

????????????DZIEŃ DOBRY KOCHANI ????????????Pamiętajcie o Nas ????????????KRÓLOWE ŻYCIA ????????????już jutro o 22 w ttv ????????????????????????????????????????#fun #króloweżycia #dagmara @krolowe_zycia_official

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Dusza towarzystwa i dobra matka

Wiele osób mówi, że bez Dagmary nie ma imprezy. Dla niej także liczy się dobra zabawa, ale najbardziej ceni czas spędzony z jedynym synem. Conan jest jej oczkiem w głowie i było tak od najmłodszych lat.

Podobna do siebie sprzed lat?

„Królowa życia”co jakiś czas dzieli się także fotografiami z przeszłości. Nie wstydzi się tego, jak wyglądała, a wręcz można przyznać, że jako 17-latka prezentowała się naprawdę dobrze!

View this post on Instagram

????DZIEŃ DOBRY KOCHANI ????Radosnego dnia Wam życzę ????????????????????????Stare piękne czasy …????Co by człowiek nie dał , żeby znów mieć 17 lat ????????????#króloweżycia #gypsy

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Co to za paznokcie?!

Hitem jednak okazało się zdjęcie sprzed 15 lat, na którym Dagmara prezentuje swoje… bardzo długie paznokcie. Sama „Królowa Życia” śmiała się z tego, dodając odpowiedni komentarz do zdjęcia.

PEREŁKA dla Was. 15 lat temu takie szpony się nosiło. I TE DWIE PARY OKULARÓW – ALE SIARA

Poznalibyście Dagmarę na tych zdjęciach?

Polecane

Może Cię zainteresować