×

Królowa życia zakochała się? Pokazała pierścionek i swojego „Misia”

Królowa życia zakochała się, czy tylko przekomarza się z fanami? Co do tego zdania są podzielone. Z drugiej strony istnieje mocny dowód w postaci pierścionka na palcu Dagmary Kaźmierskiej i jej tajemniczy komentarz.

Gwiazda reality show

Dagmara Kaźmierska, prężna bizneswoman z Kłodzka jest jedną z najjaśniejszych gwiazd emitowanego na antenie TTV reality show Królowe życia. Z pewnością potrafi narobić wokół siebie szumu. Ona sama jest przekonana, że program powstał właśnie z myślą o niej, a reszta obsady pełni rolę jedynie dodatków. 

Jak wyznała w rozmowie z Faktem:

Do końca życia będę pamiętać, bo wszystko zaczęło się od tego, że mój syn chciał zostać aktorem. Mówię: „Dobrze synu, pojedziemy na casting”. I co się okazało? Wzięli starą, a nie dziecko. Tam właśnie poznałam mojego reżysera Piotrusia Wąsińskiego, u którego wystąpiłam na planie pierwszego paradokumentu. Szybko się zaprzyjaźniliśmy. On stwierdził, że skoro jestem taka szalona, to zrobi ze mną serial. Ja mówię: „Piotruś, czy ludzie będą chcieli taką staruchę oglądać i słuchać głupot?”. A on odparł, że tak! Stwierdziłam, że trzeba jeszcze kogoś dobrać, bo nie każdy mnie polubi, musimy mieć innych bohaterów. I tak zaczęliśmy robić Królowe, a Piotrek dalej już się wszystkim zajął.

Co do tego, czy rzeczywiście jest gwiazdą, zdania są podzielone, ale najważniejsze, że Dagmara w to wierzy. Zresztą, nie tylko ona. 945 tysięcy fanów, którzy obserwują jej konto na Instagramie, wydaje się podzielać tę opinię.

„Królowa życia” zakochała się?

Z pewnością popularności przysparza Kaźmierskiej jej otwartość w dziedzinie dzielenia się ze wszystkimi swoją prywatnością. Dla Dagmary po prostu nie ma tematów tabu. Dlatego łatwo uwierzyć w to, że skoro do tej pory nie zwierzała się ze swojego życia uczuciowego, to znaczy, że do niedawna trwało ono w uśpieniu.

Ostatnio to jednak uległo zmianie. Na Instagramie Kaźmierskiej pojawiło się jej zdjęcie w towarzystwie mężczyzny, opatrzone jednym słowem komentarza, brzmiącym mianowicie „Misiu”, w towarzystwie dwóch serduszek.

królowa życia zakochała sięuot;https://twitter.com/TVdzis/status/1000041641405763587/photo/1

Twitter

Jak się okazało, mężczyzna, do którego Dagmara klei się na zdjęciu to… jej zaufany fryzjer, Michał Chabzda. No i teraz to już na dwoje babka wróżyła… Oczywiście, nie można wykluczyć, że pomiędzy „królową życia” i fryzjerem zrodziła się szczera miłość. Z drugiej jednak strony równie prawdopodobne wydaje się, że w zamian za duże zniżki zaoferowała się wypromować Chabzdę na Instagramie, a taka reklama, przy niemal milionowym zasięgu, jakim dysponuje Dagmara, z pewnością jest cenna.

Zamieszanie dodatkowo potęguje pierścionek i ozdobna obrączka widniejące na palcu Kaźmierskiej. Ten szczegół wyłapali tylko najbardziej uważni fani. Na wpis jednej z fanek:

Obrączka na palcu, jest zaręczynowy też już chyba po…. odbył się ślub…cichy ale. kto jest wybrańcem.. tego.. nikt nie wie słodka tajemnica.

Dagmara zareagowała natychmiast i z entuzjazmem:

Choć jedna dostrzegła pierścionek.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że pierścionek i obrączka widnieją na lewej ręce Dagmary, podczas gdy zgodnie z polską tradycją, obrączkę ślubną nosi się na serdecznym palcu prawej ręki. No chyba, że zdjęcie przedstawia ich odbicie w lustrze, co może potwierdzać refleks światła na twarzy Chabzdy.

W każdym razie, jeśli rzeczywiście poślubiła swojego fryzjera, to z pewnością nie zdoła utrzymać tego bez końca w tajemnicy…

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🖤Misiu🖤 @chabzda_team_hairdresser

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Źródła: newsy.wizaz.pl, www.fakt.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować