×

„Królowa życia” myśli już o pogrzebie? Kaźmierska pokazała w czym ją pochowają

„Królowa życia” myśli już o pogrzebie? Po zakupach w zakładzie pogrzebowym nadeszła pora na wybór ostatniego stroju w życiu. „Musi być wygodnie” — podkreśla Kaźmierska. Trzeba przyznać, że fani nie mogą się przy niej nudzić…

Shopping w zakładzie pogrzebowym już był

Wierni fani programu emitowanego w TTV wiedzą, że nie jest to pierwszy raz, gdy Dagmara dotyka spraw ostatecznych. Dosłownie.

W drugim sezonie programu Kaźmierska wybrała się razem z Jackiem do zakładu pogrzebowego, w którym postanowiła… przymierzyć trumny. Fanów, którzy cenią Kaźmierską za poczucie humoru i styl bycia, ten osobliwy „shopping” nie zbulwersował. „Królowa” odnotowała natomiast, że niektóre trumny są niewygodne i Jacek powinien ją pochować w drogich futrach.

„Królowa życia” myśli już o pogrzebie?

O śmierć Dagmara otarła się, gdy doszło do groźnego wypadku samochodowego z jej udziałem. Kobieta zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny. Najbardziej ucierpiały jej nogi.

Kaźmierska w szpitalu spędziła wiele dni. Później zaczęła żmudną rehabilitację. Można wręcz powiedzieć, że po tym wydarzeniu gwiazda TTV uczyła się chodzić na nowo i mozolnie wracała do sprawności fizycznej.

Co prawda „Królowa życia”, zwłaszcza z takim temperamentem jak Kaźmierska, nigdy się nie łamie, ale być może to wypadek sprawił, że celebrytka zaczęła częściej rozmyślać nad sprawami ostatecznymi. Bez względu na powód, Kaźmierska robi to we właściwym sobie stylu.

Tym razem Dagmara zażartowała na temat stroju, w którym powinna zostać pochowana. Ci, którzy ją dobrze znają, nie będą zaskoczeni jej wyborem. Kryterium? Takie samo, jak w przypadku „shoppingu” w zakładzie pogrzebowym. Powinno być przede wszystkim wygodnie!

Mnie to nawet pochowają w dresie, ale nawet tam musi być wygodnie

— napisała Kaźmierska pod fotografią umieszczoną w swoich mediach społecznościowych.

Uwielbiam Cie Dagmaro, w tym szarym świecie ludzie by sobie oczy powydlubywali i zawsze jak oglądam ten program i widzę Ciebie to mnie rozwesela i problemy odchodzą w cień

Nawet jak pochowają w dresie to z szacunkiem jest pani tak pozytywna osoba ze niech i chowają w dresie .. pani i tak to nie zaszkodzi

— komentują fanki.

Trzeba przyznać, że Kaźmierska każdy temat potrafi potraktować z przymrużeniem oka.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować