×

„Królowa życia” błaga o pieniądze. Sytuacja jest poważna, a czasu coraz mniej

„Królowa życia” błaga o pieniądze, które mogą uratować dwoje maluchów. Edyta z reality show TTV po raz kolejny pokazała się od swojej wrażliwej strony.

Tragedia Edzi z „Królowych życia”

Edyta Nowak, przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, jesienią 2019 roku wzięła ślub ze swoim narzeczonym, Adamem Nawarą. Uroczystość odbyła się w romantycznej scenerii Wenecji. Już wtedy tabloidy donosiły, że panna młoda jest w czwartym miesiącu ciąży, co zresztą sama potwierdziła później przed kamerą.

W finałowym odcinku 8. sezonu Królowych życia pokazano ślub Edyty i Adama oraz oficjalnie potwierdzono, że para oczekuje potomka. Trzecie dziecko Edzi miało przyjść na świat wczesną wiosną.

Niestety, Edyta straciła ciążę. Szczegóły, ze zrozumiałych względów, nie zostały ujawnione. Realizatorzy pokazali za to, jak Dagmara pociesza załamaną przyjaciółkę:

Ja pi***olę, jestem załamana. Przeżyła swoje, przeżyła, a kto by nie przeżył! Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby go to nie obeszło. Płakała Edzia… Co się wypłakała, to się wypłakała, zanim przyszłam, bo rzęsy miała już takie ch***owe… No wiadomo z czego, z płaczu.

„Królowa życia” błaga o pieniądze

Tragizmu sytuacji dodawał fakt, że Edyta miała już wszystko przygotowane na powitanie dziecka. Na maleństwo czekał umeblowany pokoik, wyprawka i zabawki. Po poronieniu musiała to wszystko uprzątnąć. Jak wyznała wtedy:

Misiu został, misiu będzie tu… Taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy.

To miało być trzecie dziecko Edzi. „Królowa życia” jest już mamą 20-letniego Nicholasa i 13-letniej Kryspiny. Od poronienia Edyta jeszcze bardziej niż dotąd jest uwrażliwiona na dziecięce tragedie.

Ostatnio na swoim Instagramie zamieściła dwa apele o pieniądze na leczenie maluchów, walczących o życie. Edyta nie ma aż takiego zasięgu, jak Dagmara, którą obserwuje milion fanów, jednak jest szansa, że zachęci do wpłaty kogoś ze swoich 116 tysięcy obserwujących.

Liczy się każda złotówka, a czasu jest coraz mniej…

Źródła: lelum.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować