×

Królowa Elżbieta II wkrótce abdykuje?! Przed tym chce dać nauczkę wnukowi

94-letnia królowa Elżbieta zemści się na wnuku? Zagraniczne tabloidy donoszą, że przed rozważaną abdykacją chce dać nauczkę Harry’emu i Meghan!

Ciężki rok

Początek tego roku nie był łaskawy dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że planują zrezygnować z przywilejów i obowiązków członków dworu. W marcu oficjalnie opuścili Wielką Brytanię i przeprowadzili się do USA, gdzie starają się wieść sielskie i zwyczajne życie.

Serwisy plotkarskie rozpisywały się jednak o tym, że wyprowadzka źle wpłynęła na księcia Harry’ego. Ponoć od dłuższego czasu tęskni za rodziną. Wraz z żoną regularnie stają się także obiektami kontrowersyjnych doniesień kolorowych tabloidów.

Teraz byłego księcia Sussexu czeka kolejny cios. Tym razem ma go wyprowadzić jego babcia, królowa Elżbieta II. Będzie nokaut?

Królowa Elżbieta zemści się na wnuku?

Panująca od 1952 roku królowa Elżbieta II poczyniła już pierwsze kroki, aby dać nauczkę swojemu niepokornemu wnukowi i jego żonie. Monarchini zakazała Harry’emu i Meghan złożenia wieńca pod pomnikiem z okazji Dnia Pamięci w imieniu brytyjskiej rodziny królewskiej. To musiał być ogromny cios dla byłego księcia, który we wspomnianej uroczystości uczestniczył regularnie od jedenastu lat.

Omid Scobie, współautor książki biograficznej „Finding Freedom”, napisał na Twitterze, że para ostatecznie odwiedziła Cmentarz Narodowy w Los Angeles i złożyła kwiaty na grobach dwóch żołnierzy Wspólnoty Brytyjskiej. Lecz jako osoby prywatne.

Okazuje się, że to dopiero początek „zemsty” królowej. Magazyn US Weekly donosi, że Elżbieta II tuż przed abdykacją (którą rozważa po ukończeniu 95 lat), chce pozbawić Harry’ego i Meghan wszystkich przywilejów, jakimi mogą szczycić się członkowie jej rodziny.

Dodatkowo, w rozmowie z Us Weekly były kamerdyner księżnej Diany, Paul Burrell, uważa, że ​​książę Karol prawdopodobnie nie uwzględni Harry’ego i Meghan w swoim dalekosiężnym planie:

Karol dał do zrozumienia, że ​​zamierza odchudzić monarchię i zredukować liczbę pełnoetatowych członków rodziny pracujących w pełnym wymiarze czasu pracy do osób znajdujących się w bezpośredniej linii sukcesji.

Czy w związku z sensacyjnymi doniesieniami, Harry i Meghan rozważą powrót na łono rodziny królewskiej?

Źródła: www.plotek.pl, www.cheatsheet.com, www.mirror.co.uk
Fotografie: Twitter, www.instagram.com

Może Cię zainteresować