×

Królowa Elżbieta w rozpaczy. Martwi się problemami zdrowotnymi swojego męża

Królowa Elżbieta w rozpaczy! Los nie oszczędza ostatnio 95-letniej monarchini, która martwi się stanem zdrowia swojego męża. Teraz, gdy książę Filip przebywa w szpitalu, królowa została sama z problemami. A tych ostatnio nie brakuje na brytyjskim dworze…

Co się dzieje z księciem Filipem?

16 lutego 99-letni mąż królowej Elżbiety, książę Filip trafił do szpitala. Według oficjalnych informacji, wszedł do placówki o własnych siłach, a stan jego zdrowia jest pod kontrolą i nie ma powodów do niepokoju.

Wszystko jest w porządku, czuje się dobrze i lekarze mają go na oku

– stwierdził książę William, pytany o stan zdrowia dziadka.

Jednak pewne wątpliwości pojawiły się po tym, jak ojca odwiedził książę Karol, który opuszczał szpital wyraźnie poruszony. Nie umknęło to czujnym obiektywom fotoreporterów, koczujących pod szpitalem od ponad tygodnia. Czy stan zdrowia leciwego księcia jest poważniejszy, niż to przedstawia jego wnuk?

Królowa Elżbieta w rozpaczy

Problemy zdrowotne męża źle znosi brytyjska monarchini.

To było kilka trudnych tygodni dla królowej, to na pewno

– podaje Fox News.

Elżbieta II jest zrozpaczona z powodu problemów zdrowotnych swojego męża

– informuje stacja.

Książę Filip i królowa Elżbieta pobrali się w 1947 roku i stworzyli najdłuższe stażem małżeństwo w historii monarchii Wielkiej Brytanii.

Mają czworo dzieci i ośmioro wnuków. Wspierają się od ponad 70 lat, dlatego ostatnie dni były wyjątkowo trudne dla królowej. Nie dość, że martwi się o swojego męża, to została sama z wieloma problemami.

Niedawno książę Harry i jego żona Meghan Markle oświadczyli, że ostatecznie rezygnują z pełnienia funkcji członków rodziny królewskiej. W dodatku para udzieliła wywiadu Oprah Winfrey. Nieoficjalnie mówi się, że może on zmienić postrzeganie brytyjskiej monarchii.

Wywiad zostanie wyemitowane w niedzielę 7 marca, a więc tego samego dnia, w którym 94-letnia królowa wygłosi telewizyjne orędzie z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. To z pewnością nie jest dobry moment na wywiady, obnażające sekrety rodziny królewskiej… Co na to królowa?

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij