×

Meghan i Harry przekazali kwiaty zdobiące kaplicę w dniu ich ślubu w szczególne miejsce

Książę Harry i Meghan Markle już nie raz pokazali, że mają wielkie serca. Tym razem udowodnili to po raz kolejny, bo oboje zdecydowali się na wyjątkowo piękny gest. Co takiego zrobili? Otóż postanowili wysłać królewskie kwiaty, które w dniu ślubu zdobiły kaplicę św. Jerzego, do Hospicjum św. Józefa w Londynie.

Piękne bukiety składające się z białych, róż, niezapominajek, piwonii, naparstnic, gałązek brzozy i buka, w minioną niedzielę trafiły do londyńskiego hospicjum. Podopieczni placówki nie kryli wzruszenia.

Widzieć twarze naszych pacjentów, gdy dostaliśmy kwiaty… Nigdy nie zapomnę tej chwili. Było tyle podekscytowania, w hospicjum panowało ogromne zamieszanie tego dnia, a to wszystko dzięki cudownej Philippie Craddock i oczywiście dzięki nowożeńcom. Po prostu coś niesamowitego – dodała rzeczniczka hospicjum.

Zdjęcie starszej pacjentki trzymającej wielki bukiet wywołała ogromne poruszenie. Z pewnością było to dla niej wielkie przeżycie mając świadomość, że pochodzi on od królewskiej pary. Z resztą wystarczy spojrzeć na poniższą fotografię. Mówi więcej niż słowa.

Może Cię zainteresować

zamknij