×

Król Karol III jest nieuleczalnie chory! Chorobę odziedziczył po mamie

Król Karol III jest nieuleczalnie chory. Rodzina królewska jest aktualnie tematem, który najbardziej interesuje opinię publiczną. W dodatku nie tylko poddanych Jej Wysokości, ale także całą resztę świata. Wszyscy chcą wiedzieć wszystko. Dlaczego też na jaw wychodzą kolejne mniej lub bardziej strzeżone tajemnce.

Śmierć królowej Elżbiety II

Bezsprzecznie śmierć królowej Elżbiety II zakończyła pewną epokę i otworzyła kolejną. Dwa dni temu cały świat wstrzymał oddech. Ciesząca się żelaznym zdrowiem władczyni, zmarła nagle w ciągu kilku godzin. Mimo że zaledwie kilkadziesiąt godzin wcześniej była widziana z szerokim uśmiechem na twarzy wraz z nową premier Wielkiej Brytanii.

Teraz zaczyna się czas króla Karola III. Najstarszego syna królowej Elżbiety II, który był następcą najdłużej czekającym na tron w historii. Jednak już od samego początku jego panowania na jaw zaczynają wychodzić sekrety, które bardzo długo rodzina królewska trzymała w tajemnicy. Jak się okazuje, Karol III nie jest już okazem zdrowia. Co więcej, ma z nim nawet poważne problemy. Część jest nawet nieuleczalna. To jeszcze nie wszystko. Jeden z nich odziedziczył po swojej zmarłej matce.

Król Karol III jest nieuleczalnie chory

Elżbieta II już od wielu lat cierpiała na Syndrom Raynauda. Czym się charakteryzuje? Jest to napadowy skurcz tętnic zazwyczaj w obrębie kończyn górnych, rzadziej dolnych. Nie ma on wyraźnej przyczyny. Jakie ma symptomy? Na przykład silne zasinienie lub zaczerwienienie, a niekiedy też puchnięcie dłoni. Na niektórych zdjęciach monarchini mogliśmy go zaobserwować. Niektórzy twierdzą, że chorobę tę udało się jej tak długo ukrywać ze względu na to, że nosiła rękawiczki.

Właśnie tę chorobę Król Karol III odziedziczył po swojej zmarłej matce. Z pewnością niektórzy z Was zauważyli, że jego dłonie na oficjalnych fotografiach często wyglądają dość niepokojąco. Póki co Pałac Buckingham nie chce komentować tej królewskiej przypadłości. Jednak powszechnie wiadomo, że nią wynaleziono na nie lekarstwa.

Źródła: www.medonet.pl, portal.abczdrowie.pl
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować