×

Testowała produkt do brwi, który wyszedł na rynek. Nie mogła uwierzyć, gdy spojrzała w lusterko

Kobiety są w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby poprawić swój wygląd. Chcąc nie odstawać od reszty, wciąż śledzą zmieniające się trendy starając się za nimi nadążyć. Na szczególną uwagę w ostatnim czasie zasługuje produkt, który zmienia kobiece brwi nie do poznania i specjalna nakładka na zęby, która sprawi, że uśmiech staje się jeszcze piękniejszy.

Kristen Hampton, reporterka WBTV Good News z Charlotte w Północnej Karolinie, znalazła właśnie rozwiązanie dla pań, które mają cienkie brwi, a chciałyby „mieć ich znacznie więcej”.

W tym celu zakupiła za 15 dolarów (około 50 złotych) specjalny produkt o nazwie “3 Second Brows”, który w zaledwie 3 sekundy miał nadać jej brwiom znacznie innego wyglądu – miały stać się grubsze, a przede wszystkim znacznie bardziej widoczne.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaki będzie efek

Nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy spojrzała na siebie po wykonaniu tak krótkiego zabiegu! Efekt został uzyskany, jednak brwi same w sobie wyglądały „dość” zabawnie.

Na tym jednak nie koniec. Atrakcyjna reporterka postanowiła jeszcze bardziej pomóc swojej urodzie. Tym razem zadbała o swój uśmiech nakładając na swoje zęby specjalnie przeznaczoną do tego nasadkę.

Kiedy już wszystko było gotowe, podjechała na McDrive, aby sprawdzić, jaka będzie reakcja obsługi. Na miejscu poprosiła o słodką herbatę i uczciwą opinię na temat swojego wyglądu. I choć obsługująca kobieta bardzo starała się być miła, jej mina wyraziła więcej niż tysiąc słów.

Dzięki Bogu, że Kristen wypróbowała te produkty, dzięki czemu wiele pań zastanowi się kilka razy, zanim osobiście z nich skorzysta.

Sami przyznacie, że wygląda naprawdę dziwnie!

Może Cię zainteresować

zamknij