×

22-latka oddała córkę do adopcji. Po 2 latach zaczęła oskarżać jej rodziców o dziwne rzeczy

Adopcja to często bardzo trudny i ciężki proces, przez który muszą przejść rodzice biologiczni oraz rodzice zastępczy. Historia Adama i Stacy zamieniła się w koszmar.

W wieku 22 lat Kristen zdecydowała się na oddanie swojej córki zastępczemu ojcu, który opiekował się nią przez kilka lat.

Adam wraz z żoną Stacy przyjęli Kristen pod swój dach, gdy ta była w ciąży oraz długo rozmawiali z dziewczyną na temat tego, co dalej stanie się z dzieckiem. Adam martwił się o losy noworodka, jego adoptowana córka nie miała pracy, nie miała partnera, włóczyła się z jednego miejsca do drugiego. Żadne dziecko nie zasługiwało na taki los, dlatego też ciężarna kobieta zdecydowała się na oddanie 'tacie' swojej córeczki. Stwierdziła, że będzie to najlepsze dla niej i dziecka. Na Facebooku opisała swoje szczęście:

Miałam wspaniałą szanse podarować mojemu dziecku piękne życie z cudownymi rodzicami, a to sprawia, że i moje życie jest lepsze. Zawsze będę ją kochać i nie mam zamiaru jej porzucać.

Wszystko zmieniło się po dwóch latach, kiedy Kristen ponownie zaszła w ciążę.

Kobieta zarzekała się, że Adam i Stacy obiecali jej, że może odwiedzać swoją córeczkę, lecz gdy tylko się pojawiała, para zatrzaskiwała jej drzwi przed nosem. Wszystko zaczęło się tydzień po narodzinach dziewczynki. Kristen zaczęła przypuszczać, ze została zmanipulowana i odurzona, tylko po to, by oddać dziecko Adamowi i jego podstępnej żonie. Biologiczna matka nie mogła przypomnieć sobie momentu podpisywania dokumentów adopcyjnych, dodatkowo fakt, iż nie mogła odwiedzać dziecka, bardzo ją niepokoił. Postanowiła zająć się sprawą i pójść do telewizji.

W programie, rodzice zastępczy jasno powiedzieli, że nie odurzyli Kristen.

Po co mielibyśmy to robić? Jeśli tak bardzo chcieliśmy tego dziecka, po co mielibyśmy truć jego matkę? Przecież wtedy trulibyśmy też nasze dziecko – opowiada Stacy.

Mimo to Kristen ciągle upierała się, że nie pamięta momentu podpisania dokumentów, a do tej pory miała dobrą pamięć. Co dziwne, kobieta pamiętała rozmowę, w której rodzice zastępczy mówili jej, że może odwiedzać swoją córkę. W końcu miarka się przebrała, Kristen chciała odzyskać swoje dziecko.

Stacy i Adam oznajmili, że adopcja odbyła się legalnie i przestrzegali wszystkich reguł. Oczywiście, gdyby Kirsten pojawiła się przed ich domem, pozwoliliby jej odwiedzić dziewczynkę. To jednak nigdy się nie nastąpiło.

Poznałem ją, gdy miała 7 lat. Zawsze miała mentalność ofiary, nigdy nie brała odpowiedzialności za swoje czyny. Nigdy nie była manipulowana ani przeze mnie ani przez Stacy – powiedział w programie Adam.

Według sądu i ekspertów biorących udział w programie telewizyjnym, adopcja odbyła się legalnie, dlatego też dziecko zostało z rodzicami zastępczymi. Matka dziewczynki chciała po prostu odzyskać córkę, ponieważ dopiero teraz uzmysłowiła sobie, że jej decyzja była nieprzemyślana. Najprawdopodobniej chciała się też wzbogacić pokazując się w telewizji. Niestety w ten sposób sprawiła ogromną przykrość opiekunom oraz niewinnemu dziecku, które mogło stracić swoją rodzinę.

Może Cię zainteresować